Обручка з рубіном

Серіал Обручка з рубіном онлайн всі серії дивитися

Обручка з рубіном

Назва: Обручка з рубіном
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Дарія Баріхашвілі, Марія Пустова, Ада Роговцева
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Обручка з рубіном» виробництва телеканалу “Україна”, який повинен стати справжнім сюрпризом для телеглядачів. Головними героїнями цієї багатосерійної картини є сестри Аня і Яна. Дівчата прямували до Києва з Черкас назустріч новій долі: Аня готувалася до заміжжя з початківцем мільйонером Денисом Добровольським, а Яна хотіла стати телеведучою і їхала на кастинг.

Однак життя сестер круто змінила страшна автомобільна аварія, що трапилася з ними дорогою до Києва. Обидві героїні залишилися живі, але їхні обличчя були понівечені уламками скла і вони впали в кому. Ні батьки, ні друзі не змогли відрізнити сестер, до того ж на пальці Яни виявилося обручку Ані. Чи зможуть дівчата відновити колишнє становище і знову налагодити своє життя?

Головні ролі в цьому мелодраматичному серіалі виконали актриси Дарія Баріхашвілі і Марія Пустова. Роль одного з ключових персонажів дісталася українській легенді кіно Аді Роговцевій. Зйомки картини проходили в спеціально збудованому павільйоні з дзеркальними кімнатами. Український серіал Обручка з рубіном всі серії онлайн дивитися українською 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 серія 2018 року на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Обручка з рубіном всі серії онлайн дивитися


загрузка...