Не зарікайся

Не зарікайся онлайн дивитися постер

Не зарікайся

Назва: Не зарікайся
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама
Актори: Валерія Ходос, Віталій Салій, Яна Соболевська та ін.
Тривалість: ~ 40 хв.
Завантажити: .avi (31.02 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Події серіалу українського виробництва «Не зарікайся» повертають нас на два роки назад, у 2014 рік – коли Україну захопила жах невизнаної війни і криза. Дівчина проводжає коханого хлопця в зону АТО, а якщо просто – на війну. Ніхто не може бути впевнений, чи повернеться він живим, як складеться доля пари і кожного окремо. Але вона без найменших сумнівів вірить в те, що їхнє кохання подолає смертельну небезпеку і вона буде чекати на коханого. Справжня, зворушлива і реалістична історія, яка торкнеться серце кожного глядача.

Основа сюжету – реальні події на Сході країни. Війна руйнує долі і практично кожна історія гідна екранізації. Запрошуємо дивитися серіал Не зарікайся онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Тут можна знайти всі серії, сезони 2015, а також нові серії 2016 року.

Повний опис
Дія серіалу відбувається в наші дні, коли бойові дії на Україні досягли свого критичного піку. Молода дівчина відправляє свого нареченого на війну, при цьому не до кінця розуміючи чи повернеться він живим. Долаючи труднощі розставання, вона продовжує зберігати в серці кохання і сподіватися на щасливе майбутнє. Як же закінчиться серіал, як складеться доля героїв – не знає ніхто, навіть автор картини. Фінал серіалу залежить від нашої ж реальності. Запрошуємо дивитися телесеріал Не зарікайся онлайн всі серії та скачать торрент на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Не зарікайся онлайн

Для плеера требуется установить Flash Player
 

Перемотувати можна – стрілками на клавіатурі

Скачати серіал Не зарікайся: .avi (31.02 GB, torrent, Ukr)


загрузка...