Наші пані у Варшаві

Наші пані у Варшаві онлайн дивитися

Наші пані у Варшаві

Назва: Наші пані у Варшаві / Dziewczyny ze Lwowa
Сезон: 1 | 2
Рік: 2015-2018
Жанр: Комедія
Актори: Анна-Марія Бучек, Анна Гарайська, Магдалена Врубель, Катажин Ухерська та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Три дівчини зі Львова їдуть на заробітки до Польщі. У кожної з них свої історії невдач.

Модельне агентство Поліни збанкрутувало. Витончена скрипалька Уляна втрачає своє місце в оркестрі через те, що на її місце взяли доньку одного з музикантів. Оля ж їде до Польщі не з власної волі – туди її маніпуляціями відправляє хлопець «алкоголік-дармоїд».

Дівчата вирушають до Польщі до своєї подруги Світлани. Вона орендує житло у літнього пана Генріха і працює в клінінґовій компанії. В Україні жінка залишила сім’ю: двох дітей, брата і батьків. Перебралася до Польщі Світлана теж не від ситого життя – завод, на якому вона працювала, закрили.

І ось, одного ранку четверо подруг прокидаються від гуркоту в двері, а на порозі виявляється … поліція. Які пригоди чекають на українок в Європі? Серіал Наші пані у Варшаві 1, 2 сезон онлайн дивитися всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Що робити, якщо прісне життя до жаху набридло, а від фінансових проблем і негараздів в особистому житті ніде сховатися? Відповідь проста: потрібно зібрати речі і рвонути куди подалі від невдач! Наприклад, у Польщу, як зробили три нерозлучні подруги з України.Головні героїні серіалу – українки Поліна, Оля, Уляна та Світлана. У житті дівчат не все складається гладко, тому вони вирішили кардинально змінити своє життя. Поліна тримала власне модельну агенство, яке збанкрутувало. Скрипальку Уляну звільнили з оркестру, оскільки її місце повинна зайняти донька одного з музикантів. А Олею постійно маніпулює, здавалося б, найближча людина – її хлопець.

Одного прекрасного моменту трійця дівчат вирішує кинути все і поїхати за новим життям в Польщу до своєї подруги Світлани. У результаті виходить, що від одних проблем дівчата втекли, зате знайшли інші в Польщі. Приходьте дивитися серіал Наші пані у Варшаві 1, 2 сезон онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. До вашої уваги 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 серія 2 сезон “Нові пригоди” цікавого та захопливого телепроекту, який своєю тематикою є близьким для багатьох українців.

1 2 3
 

Наші пані у Варшаві 1 сезон онлайн дивитися


 

Наші пані у Варшаві 2 сезон онлайн дивитися


загрузка...