«Найкращий» тиждень мого життя

Найкращий тиждень мого життя онлайн

Найкращий тиждень мого життя

Назва: «Найкращий» тиждень мого життя
Сезон: 1
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Актори: Костянтин Октябрський, Катерина Вострікова, Володимир Горянський, Ольга Сумська та ін.
Тривалість: ~ 26 хв.

Короткий опис: «Найкращий» тиждень мого життя – новий комедійний серіал виробництва телеканалу «1+1». Багатосерійний фільм є українською адаптацією популярного британського телесеріалу «The Worst Week of My Life», головна проблематика якого – стосунки батьків і дітей.

Остання перешкода, яку повинен подолати молодий кондитер перед одруженням з донькою генерала – тиждень життя у будинку батьків нареченої. Наречений марно намагається справити хороше враження (при цьому потрапляючи в безглузді ситуації) на майбутнього тестя, який не хоче цього шлюбу. Чи відбудеться весілля? Запрошуємо дивитися серіал Найкращий тиждень мого життя онлайн всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис
Одвічні проблеми батьків і дітей, нерівних шлюбів і пов’язаних з ними сімейних конфліктів знову будуть гостро показані в новому серіалі, який з’явиться в ефірі каналу «1+1». Цього разу глядачам не доведеться переживати за трагічну долю героїв і співчувати їм – лише гарний настрій, посмішки та масу позитивних емоцій обіцяє нам комедія.

Сюжет розгортається навколо Олі та Ігоря, які готуються до весілля. Коли до цієї урочистої події залишається тиждень, вони вирішують провести її в гостях у батьків нареченої. Як з’ясовується, тут на нареченого чекають нелегкі випробування.

Олін тато – справжній генерал з усіма притаманними для них рисами характеру. Ігор же працює кондитером і йому вкрай необхідно довести, що він гідний руки генеральської доньки. Як на зло він весь час потрапляє в досить курйозні і безглузді ситуації. Чим закінчиться для молодих закоханих “батьківська” тиждень?

Крім приголомшливого комедійного сюжету на глядачів чекає і зустріч із зірковим акторським складом, де ви побачите Ольгу Сумську, Володимира Горянського, Катерину Вострікову та багатьох інших. Серіал Найкращий тиждень мого життя онлайн 2016 на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Найкращий тиждень мого життя онлайн 1+1 (2016)


загрузка...