На лінії життя

На лінії життя (2016) онлайн дивитися

На лінії життя

Назва: На лінії життя
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Ахтем Сеітаблаєв, Олесь Задніпровський, Вікторія Литвиненко та ін.
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: Новий телесеріал «На лінії життя» – чергова осіння прем’єра власного виробництва каналу «Україна». Багатосерійний проект торкнеться найяскравіших аспекти людського життя і його відносин до дорогих йому людей, а також вчинки, на які ми готові під тиском власного серця. Однак не завжди такі справи заслуговують загальної похвали.

Центром всіх подій стане військовий госпіталь, який, на перший погляд, не виділяється особливим чином серед інших установ, окрім як своїми пацієнтами – військовослужбовцями. Запрошуємо дивитися серіал На лінії життя (2016) онлайн всі серії від телеканалу «Україна» на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Медична драма, яка дебютувала на телеканалі «ТРК Україна» 3 жовтня 2016 року. У центрі уваги хірург Сергій Задорожний, який досить часто останнім часом знаходиться у відрядженнях. Працюючи у військовому госпіталі, Сергій таким чином відпочиває, робить паузу, щоб потім набратися сил і допомагати ООН у своїх миротворчих місіях.

Задорожний не планував, що надовго затримається у госпіталі, у який він поїхав цього разу. Там він знаходить Ольгу – своє перше кохання, до якої у нього до цих пір залишилися почуття. На превеликий жаль для хірурга, Ольга вже давно заміжня, а її чоловік працює тут, у цьому госпіталі. Відтепер Стас – чоловік Ольги, стає ворогом для Сергія.

Справжнісінька драма, яка усю палітру людського єства – підлість та ницість, а разом з тим і геройство та самопожертву. Телесеріал На лінії життя онлайн 2016 дивитися 1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 серія на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

На лінії життя (2016) онлайн


загрузка...