Морський патруль

Серіал Морський патруль всі серії українською

Морський патруль

Назва: Морський патруль / Sea Patrol
Рік: 2007-2011
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Пригоди
Режисер: Стів Манн, Джофф Беннетт
Актори: Ян Стенлейк, Ліза МакКьюн, Джон Батчелор
Тривалість: ~ 44 хв.

Опис: Серіал «Морський патруль» – австралійське шоу про будні екіпажу судна з назвою «Хаммерслі». Офіцери і матроси, службовці на борту цього корабля, представляють різношерсту групу людей із різних верств суспільства, із різними інтересами і звичками, але об’єднану одним склепінням правил.

Іноді герої знаходяться в морі тижнями, далеко від сімей і друзів, намагаючись ні на що не відволікатися і виконувати поточне завдання. Патруль бореться з порушниками всіх мастей: незаконними мігрантами, браконьєрами, контрабандистами та іншими злочинцями. Як правило, команда багатозадачна: у них є основна мета, але моряки здатні вирішувати і інші дрібні проблеми, що виникають по ходу.

У колективі устоялися особливі порядки, а екіпаж пов’язують тісні узи. Постійний ризик і специфічні умови роботи змушують дивитися на речі не так, як це було б можливо на березі. Саме тому герої підходять до роботи з педантичністю і відповідальністю, знаючи, наскільки вона важлива для збереження миру і порядку на цілому континенті. Серіал Морський патруль всі серії українською онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Морський патруль 1 сезон

 

Морський патруль 2 сезон

 

Морський патруль 3 сезон

 

Морський патруль 4 сезон

 

Морський патруль 5 сезон


загрузка...