Моє чуже життя

Турецький серіал Моє чуже життя онлайн українською

Моє чуже життя

Назва: Моє чуже життя / O Hayat Benim
Рік: 2014-2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Керемджем Дурук, Аху Сунгур
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Турецький серіал «Моє чуже життя» розповідає про палке взаємне кохання молодої Хасрет і Мехмета. Обидва мріяли про весілля, але жорстка заборона з боку батьків дівчини зустрічатися стала для пари ударом. У Туреччині дівчатам не прийнято самостійно вибирати свого судженого, його підшукує глава сімейства. Батько Хасрет не прийняв вибір дочки і заборонив їй бачитися з коханим, але що ж робити з вагітністю?

На свій ризик Хасрет народила дитинча. Дівчина готова була до презирства з боку людей, але вбивство дитини було вище її сил. Дівчинку вона назвала Бахар, а ростити дитину залишила зовсім чужим людям у невеликому провінційному селищі. У 12 років дівчинка вирішила відшукати своїх маму і тата, адже поклик крові не заспокоїти.

У той самий час батько Бахар, Мехмет, кидає усі сили на пошуки своєї доньки. Бахар по-різному уявляла собі батьків, але навіть і подумати не могла про те, що в її жилах тече кров багатіїв. Вона виявилися спадкоємницею великих статків. Це змінило її погляд на життя. Але мачуха і названа сестра плетуть свої інтриги проти возз’єднання Бахар зі своєю справжньою родиною. Важкі випробування чекають на Бахар не тільки в пошуку рідних, а й після довгоочікуваного возз’єднання з ними. Турецький серіал Моє чуже життя онлайн дивитися українською всі серії від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Моє чуже життя онлайн дивитися українською всі серії


загрузка...