Місце злочину: Нью-Йорк

Місце злочину: Нью-Йорк онлайн українською дивитися

Місце злочину: Нью-Йорк

Назва: Місце злочину: Нью-Йорк / CSI: NY
Рік: 2004-2013
Сезон: 1-5 | 6-9
Жанр: Детектив
Режисер: Роб Байлі, Фред Той, Джонатан Ґлеснер
Актори: Ґері Сініз, Села Ворд, Едді Кехілл
Тривалість: ~ 43 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: «CSI: Місце злочину: Нью-Йорк» – ще одне відгалуження від серіалу, що стартував у 2000 році. Нью-Йорк, як то кажуть, – місто контрастів, і тут команді на чолі з відважним детективом Меком Маком Тейлором доводиться особливо гаряче. Йому і його вірній помічниці Стеллі не до сну і відпочинку. Кожен день приносить нові злочинні сюрпризи, і розкривати їх потрібно якомога швидше, відповідно до шаленого ритму життя величезних «кам’яних джунглів».

Кожна серія – це нова історія злочину, яку розплутують детектив Тейлор і його помічниця. У серіалі знімалися Клер Форлані, Джулія Ормонд, Майкл Дункан. Запрошуємо дивитися Місце злочину: Нью-Йорк онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія серіалу відбувається у кам’яних джунглях Великого Яблука, мегаполісі, де легко можна переступити закон або самому стати жертвою беззаконня. Тут вбивають заради наживи, слави або через непорозуміння, а за, начебто, безневинними вчинками ховаються злочинні наміри. Однак зловмисники не залишаться безкарними, якщо за порядок і закон на вулицях міста відповідають детективи з CSI.

На чолі відважних професіоналів, озброєних револьвером і новітніми розробками в криміналістиці, стоїть проникливий Мек Мак Тейлор, який не пасує перед найбільш безнадійними справами. Добувати докази і затримувати злочинців йому допомагає чарівна напарниця Стелла Бонасера, вірний друг і досвідчений оперативник. Денні і Ліндсей, молоді криміналісти, віддані своїй роботі і лабораторії, але ніщо не приховає їхній взаємний інтерес і симпатію. Детектив Дон Флек – сама чарівність, проте не варто спокушатися: він легко виводить негідників на чисту воду. Разом вони – команда CSI Нью-Йорка, і бандитам варто гарненько подумати, перш ніж шукати зустрічі з нею, задумуючи черговий злочин. Серіал Місце злочину: Нью-Йорк онлайн українською дивитися (смотреть) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Місце злочину: Нью-Йорк 1-5 сезон онлайн українською


 

Місце злочину: Нью-Йорк 6-9 сезон онлайн українською


загрузка...