Містер Робот

Містер Робот онлайн українською

Містер Робот

Назва: Пан Робот / Містер Робот / Mr. Robot
Рік: 2015-2016
Сезон: 1 | 2
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Сем Есмейл
Актори: Рамі Малек, Карлі Чайкін, Порша Даблдей та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00
Мова: Українська

Короткий опис: Молодому програмісту Еліоту, який страждає соціопатією, важко знаходити контакт з іншими людьми. Він не знає, що таке норми спілкування і як вести себе в соціумі. Незважаючи на це, Еліот – талановитий хакер, чиї навички дуже ціняться у компанії кіберзахисту.

Одного разу на зв’язок з Еліотом виходить якийсь містер Робот – анархіст, хакер і лідер підпільного радикального руху, який жадає зламати підвалини прогнилого суспільного устрою. Новий знайомий пропонує Еліоту вступити в його таємну організацію, щоб використовувати знання талановитого комп’ютерника в боротьбі з могутніми світовими корпораціями. Запрошуємо на перегляд серіалу Містер Робот онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Серіал розповість історію молодого хлопця на ім’я Еліот. Головний герой – талановитий програміст. Він страждає диссоцільним розладом особистості, а тому вважає, що може спілкуватися з людьми тільки, зламуючи їхні акаунти в соціальних мережах. Еліот ненавидить соціальну систему, яка склалася у світі, тому, на його думку, єдиний життєвий шлях полягає в хакерстві, яким він і займається.

Еліот працює в компанії, що займається кібербезпекою. Одного дня на хлопця виходять підпільна організація, яка бажають його завербувати. Їхня головна мета – обрушити могутні американські корпорації. Головний герой опинився в непростій ситуації. Серіал Містер Робот онлайн українською 1, 2 сезон можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. Очікується продовження зйомок, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 2016 року телепроекту.

1 2 3
 

Містер Робот 1 сезон онлайн українською


 

Містер Робот 2 сезон онлайн українською


загрузка...