Лікар Ковальчук

Серіал Лікар Ковальчук онлайн дивитися українською

Лікар Ковальчук

Назва: Лікар Ковальчук
Рік: 2017-2018
Сезон: 1 | 2
Жанр: Мелодрама
Актори: Анастасія Карпенко, Сергій Дерев’янко
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Головною героїнею серіалу «Лікар Ковальчук» є успішна кардіохірург Оксана. Жінка поставила перед собою дуже складну задачу – реформувати приймальне відділення підконтрольної їй лікарні. До цієї ідеї головну героїню спонукала смерть її власного батька, який пішов з життя через слабку кваліфікацію лікарів і поганий стан клініки. Оксана кілька років розробляла план інноваційного відділення і запросила на роботу кращих, на її думку, фахівців, принісши в жертву свої особисті інтереси і комфорт.

У свою команду Ковальчук покликала невролога Бориса, який є її колишнім чоловіком. Оксана вважає, що їх пов’язують лише робочі і дружні стосунки, але Борис налаштований повернути екс-дружину і відновити шлюб. Також до них приєднався талановитий хірург Маким, який за сумісництвом є першим коханням Оксани.

Чи не завадять кардіохірургу проблеми на особистому фронті, і як вона буде боротися з тими колегами, які мають намір саботувати її плани? Український серіал Лікар Ковальчук 1, 2 сезон онлайн дивитися 40, 41, 42, 43, 44, 45 серія на нашому сайті КіноНаХаті.

 

Серіал Лікар Ковальчук 2 сезон онлайн дивитися


 

Серіал Лікар Ковальчук 1 сезон онлайн дивитися


загрузка...