Київ вдень та вночі

Київ вдень та вночі онлайн

Київ вдень та вночі

Назва: Київ вдень та вночі
Сезон: 1 | 2
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама
Актори: Вікторія Маремуха та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: «Київ вдень та вночі» – новий серіаліті, який покаже, як приїжджі будують життя у столиці. Це новий формат на українському телебаченні, який буде показувати побут людей без купюр і вигадок.

Уся молодь мріє про краще життя. І найчастіше для досягнення своєї мети, на першому етапі, хлопці та дівчата перебираються з провінції до столиці. Київ – це місто, яке розкриває для обіймів свої великі майдани та вулиці, відкриває людському оку свою чаруючу архітектуру.

Кілька молодих провінціалів переїжджають до столиці України, щоб віднайти своє щастя і знайти місце під сонцем. Всі вони будуть протягом декількох місяців жити під одним дахом, їм доведеться вести загальний побут і постійно спілкуватися один з одним, вирішувати спільні проблеми і віднаходити вихід неприємних ситуацій.

Щоб досягнути своїх амбітних цілей, кожен з героїв буде йти на все, що здатний, адже столичне життя – це маса можливостей поділена на високу конкуренцію в усьому. Герої серіаліті зіткнуться з проблемами пошуку роботи, вічним браком грошей. Запрошуємо дивитися серіал Київ вдень та вночі онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті. Тут можна знайти всі + нові серії 2016, сезони, а також новий 2 сезон.

Повний опис
Творці телесеріалу впевнені, що їхня ідея цікава і корисна. Вона зможе показати тим молодим людям, які також хочуть жити у великому місті, що на них чекає. Ну а ми, разом з вами, будемо уважно стежити за розвитком подій і дивитися нові серії.

По завершенню 1 сезону, творці серіаліті залишили на роздуми своїм глядачам чимало невирішених ситуацій.

У новому, 2 сезоні, глядач зможе стежити за розвитком таких подій: стосунки новоспеченої пари Віті і Маші; переломом у відносинах Паші і Оксани (чи зможуть вони переступити через біль і образи і почати все з чистого аркуша?); вагітність (чи ні?) Тасі від вчителя історії; нелегка ситуація Саші та Улі; стосунки Альбіни та Вані, у житті яких раптово з’явився колишній коханий дівчини, аферист Гена; і звичайно ж, що буде з Богданом, до якого прийшло перше кохання – мама Паші, і як на це відреагує Маре? До того ж в серіал повертається Карина. Запрошуємо дивитися Київ вдень та вночі 1, 2 сезон онлайн всі + нові серії 2016. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 серія на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Київ вдень та вночі 1 сезон онлайн


 

Київ вдень та вночі 2 сезон онлайн


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (8: 4.88)
Loading...