Ксена – принцеса-воїн

Ксена - принцеса-воїн онлайн українською

Ксена – принцеса-воїн

Назва: Ксена – принцеса-воїн / Xena: Warrior Princess
Рік: 1995–2001
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Жанр: Бойовик, Пригоди
Режисер: Ґарт Максвел та ін.
Актори: Люсі Лоулес, Рене О’Коннор та ін.
Тривалість: ~ 42 хв.

Короткий опис: Пригодницький серіал розповідає про хоробру принцесу воїнів Ксену та її подругу Ґабріелу. Її сила потрібна, щоб допомагати слабким, а своєї мети вона домагається тільки справедливим шляхом.

Легендарні подвиги прекрасної і безстрашною принцеси в захопливому пригодницькому телесеріалі. Головну роль виконала «Міс Нова Зеландія 1989» Люсі Лоулес. Запрошуємо дивитися Ксена принцеса-воїн онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телесеріал знято в Новій Зеландії і складається з 6 сезонів. Дія відбувається в стародавні часи, коли все живе перебувало під владою богів. Вони були головними у всьому і всі повинні були беззаперечно їм підкорятися. Що вже говорити про звичайних людей? Їхнє життя взагалі не мало ніякої цінності.

Ось в цей непростий і похмурий час і з’явилася прекрасна Ксена. Вона сильна і відважна жінка зі сталевим характером. Вона вміло володіє зброєю, а якщо хтось потребує її допомоги, то вона неодмінно прийде на виручку. Головна героїня разом зі своєю подругою Ґабріелою подорожують, постійно потрапляючи у небезпечні ситуації, з яких з гідністю знаходять вихід. Серіал Ксена принцеса-воїн онлайн українською дивитися всі сезони та серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ксена – принцеса-воїн 1 сезон онлайн


 

Ксена – принцеса-воїн 2 сезон онлайн


 

Ксена – принцеса-воїн 3 сезон онлайн


 

Ксена – принцеса-воїн 4 сезон онлайн


 

Ксена – принцеса-воїн 5 сезон онлайн


 

Ксена – принцеса-воїн 6 сезон онлайн


загрузка...