Костянтин

Серіал Костянтин онлайн українською дивитися

Костянтин

Назва: Костянтин / Constantine
Рік: 2014-2015
Сезон: 1
Жанр: Фентезі
Режисер: Ніл Маршалл
Актори: Метт Райан, Люсі Ґріффітс
Тривалість: ~ 43 хв.

Короткий опис: Заснований на персонажі популярної серії коміксів, які публікувались видавництвом DC Comics, серіал «Костянтин» зосереджується на історії Джона Костянтина, загадкової особистості зі спірними моральними принципами, який стає екзорцистом, який захищає людство від темних сил.

Роль людини, яка мучиться від своїх релігійних сумнівів і якій не дають спокою гріхи минулого, зіграв актор Метт Райан. Його персонажу зрештою відкривається його справжня роль – боротися з демонами пекла, рятувати людей від спроб представників світу темряви заволодіти їхніми душами. Запрошуємо дивитися серіал Костянтин онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Хитрий і досвідчений екзорцист і демонолог Джон Костянтин відрізняється надприродними здібностями і сумнівними моральними принципами. Його гострий розум, озброєний знанням суті темних сил, і природна кмітливість допомагають герою боротися з дрібними бісами, завбачливо уникаючи більш могутніх супротивників. Однак душа мисливця на демонів все одно проклята, тому на чарівника і володаря темряви чекає пекло.

Приймаючи сторону добра, Костянтин розраховує уникнути мук пекла і пекельного полону. Очікуваного дива не відбувається, тому екзорцист припиняє боротися з нечистю, яка прорвалася у світ людей. Знову повернутися до війни Костянтина змушує давня обіцянку, дана старому другові. Його доньці Лів, яка почала раптом бачити мешканців потойбічного світу, загрожує небезпека: демони націлилися на душу дівчини. Згнітивши серце, колишній захисник добра, колись пообіцяв захищати Лів, береться за старе. Серіал Костянтин онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Костянтин 1 сезон онлайн українською дивитися


загрузка...