Корольок – пташка співоча

Корольок - пташка співоча постер

Корольок – пташка співоча

Назва: Корольок – пташка співоча / Calikusu
Рік: 2013
Сезони: 1
Жанр: Мелодрама, Історичний
У ролях: Беґюм Кютюк, Бурак Озчивіт, Мехмет Озґюр та ін.
Тривалість: ~ 90-130 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Телесеріал, що транслюється на ТВ-каналі “1+1”, є новою екранізацією легендарного роману Решата Нурі Ґюнтекіна. Новий серіал практично повністю повторює події серіалу 1980 року. В обох телесеріалах мова піде про безсмертне кохання Феріде і Кямрана, які крізь життя пронесли своє кохання і, пройшовши безліч випробувань, змогли відвоювати у долі своє право бути щасливими. Справжнє кохання, що подолала всі перешкоди і пройшло випробування часом, розлукою, зміною епох і крахом імперій, кохання, яке змушує битися серця шанувальників цієї історії вже протягом 100 років. Запрошуємо на перегляд серіалу Корольок – пташка співоча онлайн на нашому сайті КіноНаХаті. Усі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Повний опис
Головна героїня – юна дівчина на ім’я Феріде. У шестирічному вона осиротіла. Після смерті батьків дівчинка виховувалася в будинку своєї тітоньки Бесім разом з кузеном Кямраном і кузиною Неджмі. Феріде була повною протилежністю заніжених і розпещених дітей тітоньки Бесім. Зростаючи серед військових, вона абсолютно була привчена до світських манер. Маленька пустунка кидалася камінням, стріляла з рогатки не гірше хлопчаків, лазила по деревах, за що і отримала прізвисько Чаликушу – пташка-корольок. Проте численні родичі обожнювали нещасну сироту, тому Феріде багато сходило з рук.

Подорослішавши, дівчина усвідомила, що відчуває почуття до свого кузена Кямрана, проте вона ретельно приховує їх. Незабаром з’ясовується, що молодик також небайдужий до Чалишуку. Закохані призначають дату одруження. У будинку тіточки Бесім повним ходом йдуть приготування до весілля. Здавалося б, ніщо і ніхто не зможе затьмарити безмежного щастя Феріде. Однак за день до весілля дівчина зустрічає таємничу незнайомку, яка кардинальним чином змінить все її подальше життя. Дивна жінка повідомляє щасливій нареченій, що у її гаряче улюбленого обранця є інша. На підтвердження своїх слів вона вручає ошелешеній цією новиною Феріде лист Кямрана з освідченням у коханні іншій жінці. Не в силах пробачити зраду коханого, дівчина збирає всі свої речі, залишає записку, що їй все відомо, і потайки залишає будинок тітоньки, щоб ніколи туди не повертатися.

Бажаючи вирвати любов до Кямраном зі свого серця і порвати усі зв’язки з родиною, Феріде, отримавши гарну освіту, вирішує влаштуватися працювати вчителькою в найвіддаленішомій область Туреччини. Проте дівчина ще не знає, які потрясіння чекають її попереду і які випробування випадуть на долю гордої і сильної Чаликушу Запрошуємо дивитися онлайн телесеріал Корольок – пташка співоча на “КіноНаХаті”. Очікується продовження проекту, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 2014 року цього серіалу.

2 3
 

Корольок – пташка співоча українською онлайн


загрузка...