Кохання напрокат

Кохання напрокат онлайн дивитися українською

Кохання напрокат

Назва: Кохання напрокат / Kiralik Ask
Рік: 2015-2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Комедія
Актори: Ельчін Сангу, Бариш Ардуч
Тривалість: ~ 1 год. 45 хв.

Опис: Турецький серіал «Кохання напрокат» розповідає про хлопця на ім’я Омер. Головний герой працює в модельному бізнесі і підбирає красуням просто приголомшливе взуття. Однак доля хлопця склалася не кращим чином. Батьки рано загинули, тому виховання на себе взяли тітка і дядько. Родиною ж управляє багатий дідусь Хулюсі, однак Омер із ранніх років заявив, що не потребує чужих грошей. Омер сам зміг встати на ноги, сам зумів створити бізнес і зробив усе, щоб бути заможним хлопцем. Правда, робота тепер відбирає абсолютно весь час, тому Омер не може влаштувати особисте життя.

Родичі хочуть одружити його на красивій дівчині Ясенін, яка днями повернулася з Америки, здобувши вищу освіту. Ясенін ж не думає про те, щоб виходити заміж, адже для неї тепер важливо реалізувати себе. Та й Омер якось не в захваті від можливої перспективи одружитися на дівчині, яку він не кохає.

У справу втручається його величність випадок. Якось Омер зустрічає красуню Дефне, у яку закохується ледь не з першого погляду. Біда в тому, що Дефне є простою офіціанткою і походить з бідної родини, яка ще й до того потерпає від боргів по кредитам, які не в змозі віддати брат Дефне. Омер зближується з офіціанткою, щоб дати зрозуміти Ясенін, що вони не будуть парою. Тим часом тітонька Омера бачить у цьому гарну нагоду, щоб розпочати власну гру. Турецький серіал Кохання напрокат дивитись онлайн українською всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

 

Кохання напрокат онлайн дивитись українською


загрузка...