Картковий будинок

Серіал Картковий будинок онлайн дивитися українською

Картковий будинок

Назва: Картковий будинок / House of Cards
Рік: 2013-2018
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Жанр: Драма
Режисер: Джеймс Фоулі
Актори: Кевін Спейсі, Робін Райт, Кейт Мара
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: Френсіс Андервуд – високопоставлений чиновник, конгресмен від Демократичної партії уряду США. Він допомагає стати Ґаррету Вокеру президентом, після того як той дає обіцянку зробити його держсекретарем. Однак після виборів Ґаррет порушує своє слово і не дає обіцяної посади. Френсіс – жорстокий і цинічний чоловік, який був готовий на все, щоб досягти своєї мети. Тепер він і його зарозуміла дружина зроблять все можливе, щоб помститися за зраду новоспеченого президента. Запрошуємо дивитися Картковий будинок онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телесеріал «Картковий будинок» – рімейк однойменного англійського міні-серіалу 1990 року. Сюжети ж обох картин взято з книги Майкла Доббса, британського політика і письменника. Політичний трилер розповідає про високопосадовця з Конгресу США Френсіса Андервуда.

Ніколи не вирізняючись моральними методами роботи, головний герой плете інтриги, маючи намір стати держсекретарем. Проте дії головного героя не дають результатів – новообраний президент відмовляє йому в заздалегідь обіцяному місці. Розлюченій Андервуд разом зі своєю дружиною Клер розробляють план помсти. Серіал Картковий будинок онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Картковий будинок 1 сезон онлайн українською


 

Картковий будинок 2 сезон онлайн українською


 

Картковий будинок 3 сезон онлайн українською


 

Картковий будинок 4 сезон онлайн українською


 

Картковий будинок 5 сезон онлайн українською


 

Картковий будинок 6 сезон онлайн українською


загрузка...