Історія одного злочину

Історія одного злочину смотреть онлайн

Історія одного злочину

Назва: Історія одного злочину
Сезон: 1
Рік: 2017
Жанр: Документальний, Детектив
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: «Історія одного злочину» – цикл документальних драм про буремні 1990-ті.

Корінний перелом для Радянського Союзу, жителі якого після десятків років суворого режиму і залізної завіси, відчули п’янкий запах свободи. Люди, які звикли жити під контролем, тепер отримали необмежені можливості, не навчившись попередньо думати як ними розпоряджатися.

90-ті роки відомі своєю жорстокістю, а також складною економічною обстановкою, але сотні вбивств, що відбуваються у цей період, назавжди залишилися в історії оперативників. Запрошуємо дивитися Історія одного злочину онлайн всі випуски на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Цикл фільмів, у яких розповідаються і описуються реальні події, що відбувалися в Україні з 90-х років і по сьогоднішній день. Географія проста – будь-яке місто країни. Непідробний інтерес до цієї передачі виникає через те, що всі події, які показані в кадрах хроніки – це реальні злочини, які були скоєні. У фільмах будуть показані не тільки ті люди, які якимось чином мали відношення до справи, а й деякі реальні зйомки оперативників, зроблені у той період.

Особливістю даного проекту є той факт, що у глядача є можливість поглянути на подію з точки зору представника правоохоронних органів, злочинця і жертви, а також випадкового свідка. Це дозволяє більш детально розібратися зі справою і дійти до певної істини. Глядач повинен спробувати для себе відповісти на питання: що стало причиною вбивства? Чому злочинець пішов на цей злочин? Як можна було б запобігти трагедії? Заплутані, а іноді жорстокі слідчі справи чекають на глядача у програмі. Серіал Історія одного злочину смотреть онлайн (ТРК Україна) всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Історія одного злочину смотреть онлайн (ТРК Україна)


загрузка...