Готель Галіція

Готель Галіція онлайн дивитися

Готель Галіція

Назва: Готель Галіція
Сезон: 1 | 2
Рік: 2017-2018
Жанр: ТВ шоу
Актори: Тарас Стадницький, Ігор Ласточкін
Тривалість: ~ 25 хв.

Короткий опис: Готель Галіція – одне з найстаріших місць Львова. Якщо ви ніколи там не були, то вам обов’язково слід подивитися новий серіал телеканалу ТЕТ, який розповідає про це чарівне місце.

Черговий комедійний серіал виробництва студії «Квартал 95» і «Драйв Продакшн». Але цього разу команда коміків вирішила додати родзинки і розповісти про готель з привидами. Запрошуємо дивитися Готель Галіція онлайн 1, 2 сезон всі нові серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний телесеріал розповідає про старовинний заклад – готель, яким зараз володіє Мирон Степанович Фаркаш. Його сім’я ось вже більше двохсот років є власником готелю, який знаходиться у Львові. Чоловік несподівано гине при трагічних обставинах і тут же відразу ж прибуває його далекий родич Андрій, який збирається зайняти його місце.

Хлопець приїхав з Києва за грошима, але Галичина – запущений готель, тому багато на ньому не заробиш. Втім є один плюс – він знаходитися у хорошому місці, тому хлопець вирішив продати його місцевому чиновнику. Але не тут то було, поки Андрій готувався до операції з депутатом, з’явився дух першого Фаркаша, який створив і облаштував це місце. Саме тоді і починають відбуватися дивні речі навколо готелю і в ньому самому.

Андрій шокований такими новими обставинами і тепер не знає що робити. З одного боку, відмовити на привабливу пропозицію не в його правилах але з іншого боку, загрози примари можуть виявитися досить дієвими. Серіал Готель Галіція онлайн новий сезон та всі серії на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Готель Галіція 2 сезон онлайн всі серії


 

Готель Галіція 1 сезон онлайн всі серії


загрузка...