Хороший хлопець

Серіал Хороший хлопець онлайн дивитися 1+1 (2017)

Хороший хлопець

Назва: Хороший хлопець
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Режисер: Євген Баранов
Актори: Кирило Дицевич, Валерія Ходос
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Серіал «Хороший хлопець» від “1+1” розповідає мелодраматичну історію кохання. Олег – порядний хлопець, який навчається в університеті і мріє стати лікарем. Окрім цього, Олег мріє одружитися на подрузі дитинства Насті і створити з нею щасливу сім’ю. Однак, в одну мить усе його життя перевертається з ніг на голову.

Настя ненавмисно убила людину. З кохання до неї Олег вирішує допомогти їй уникнути в’язниці і бере провину на себе. Через 6 років хлопця достроково звільняють. Але його наречена виявляється вже заміжня за іншим. Олег опиняється перед вибором: мстити або продовжувати кохати, забути все і піти або спробувати щось змінити? Запрошуємо дивитися Хороший хлопець онлайн 1+1 (2017) всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кохання для головного героя на ім’я Олег стала найбільшим щастям і найжахливішим покаранням. Невідомо чи кожен би зміг пройти ті випробування, які доля приготувала хлопцеві.

Кохана Настя була сенсом його життя, тому, коли її звинуватили в злочині, хлопець не сумнівався ні хвилини. Головний герой добровільно зізнався у тому, чого не робив. Його засудили на кілька років в’язниці. Амністія дозволила йому вийти достроково. Яке ж було розчарування Олега, коли вдома на нього вже ніхто не чекав. Кохана виявилася звичайною брехухою. Вона зрадила його почуття, просто скористалася ними. Таке неможливо пробачити. Головний герой вирішує покарати свою кривдницю. Серіал Хороший хлопець смотреть (дивитися) онлайн 1+1 (2017) всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хороший хлопець онлайн дивитися 1+1 (2017)


загрузка...