Ґрейспойнт

Серіал Грейспойнт онлайн українською дивитися

Грейспойнт

Назва: Ґрейспойнт / Gracepoint
Рік: 2014
Сезон: 1
Жанр: Детектив
Режисер: Джеймс Стронґ та ін.
Актори: Девід Теннант, Анна Ґанн
Тривалість: ~ 40 хв.

Короткий опис: «Грейспойнт» – американська версія британської детективної драми «Вбивство на пляжі».

Серіал розповідає про події, які розгорнулися в невеликому містечку в Каліфорнії. Таємнича смерть маленького хлопчика, тіло якого було виявлено на міському пляжі, сколихнула громадськість. Розпочате поліцейське розслідування виявило, що дитина була вбита, і ця звістка призвело засоби масової інформації буквально в стан несамовитості. Подальші події як торкнулися життя сім’ї хлопчика, так і перевернули з ніг на голову звичне існування всіх жителів курортного містечка. Запрошуємо дивитися Грейспойнт онлайн всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Каліфорнія, невелике містечко. Звичайні міські вулички розташували на собі невеликі затишні будинки. Улюблене місце для прогулянок, є піщане узбережжя, яке знаходиться у межах міста. Саме тут жителі знаходять труп маленького хлопчика. Чи є смерть насильницькою чи це нещасний випадок. На ці та багато інших питань, зможе відповісти досвідчений детектив – Еммет Карвер. Влада міста викликали його для з’ясування і розкриття всіх прихованих фактів, які призвели до загибелі дитини.

Щоб полегшити роботу детективу, до нього була приставлена ​​жінка-поліцейський на ім’я Еллі Міллер. Вражена асистентка досить добре знає містечко, характер міських жителів. Інформативна обізнаність Еллі пов’язана з багаторічним досвідом роботи в місцевому поліцейському відділку. Об’єднавши свої зусилля і провівши копітку роботу, правоохоронці, дійшли висновку, що смерть хлопчика – це не випадкова подія, а умисне вбивство. Серіал Грейспойнт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Грейспойнт онлайн українською дивитися


загрузка...