Фізрук

Фізрук постер

Фізрук

Назва: Фізрук / Физрук
Рік: 2014-2017
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Комедія
Режисер: Сергій Сенцов, Федір Стуков
Актори: Дмитро Нагієв, Олександр Гордон
Тривалість: ~ 25 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Начальник охорони, який працює у штабі відомого бізнесмена, втрачає свою роботу. Подібне рішення шефа, аргументується тим, що начальник охорони використовує застарілі методи, отримані ним в далекому кримінальному минулому. І тепер безробітний екс-начальник охорони намагається влаштуватися в школу на посаду вчителя фізичної культури.

Його головна мета – налагодити контакт з сином колишнього шефа, який навчається в цій школі, завоювати його довіру і авторитет і повернутися на минулу роботу. Ось тільки не всі здатні правильно зрозуміти дії дорослого чоловіка, по відношенню до дитини, що викликає масу різних питань. Запрошуємо на безкоштовний перегляд серіалу Фізрук онлайн на нашому сайті КіноНаХаті. Тут кожен знайде всі серії та сезони.

Повний опис
Фома довгий час пропрацював начальником охорони впливового боса, проте в один не самий кращий в його житті день «бос» подумав, що методи роботи Фоми, що перегукуються з «лихими 90-ми», застаріли, тому вирішив звільнити його. Раптово опинившись безробітним, головний герой «Фізрука» тут же захотів повернути собі своє колишнє робоче місце, для чого розробив хитрий, як він думав, план. Для його реалізації герой серіалу влаштувався учителем фізкультури в школу, де вчиться син його колишнього начальника.

Він мав намір налагодити з ним стосунки, завоювати прихильність і нагадати про себе, попросивши допомогти повернутися назад. Однак план досить швидко зазнав серйозних змін. Замість того, щоб попрацювати в школі недовго, вирішити свої справи і залишити стіни навчального закладу, Фомі довелося тут затриматися на досить тривалий час, а заодно почати дізнаватися абсолютно незнайомий йому світ дітей. Серіал Фізрук онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. Приходьте на перегляд 4 сезон та нові серії 2016 року на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фізрук 1 сезон онлайн


 

Фізрук 2 сезон онлайн


 

Фізрук 3 сезон онлайн


 

Фізрук 4 сезон онлайн


загрузка...