Фарґо

Фарго 2 сезон онлайн українською дивитися постер

Фарґо

Назва: Фарґо / Fargo
Рік: 2014-2017
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Трилер, Кримінал
Режисер: Рендал Ейнгорн, Адам Берншстейн
Актори: Біллі Боб Торнтон, Мартін Фріман [1] Кірстен Данст [2] Юен МакҐреґор [3] та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00
Мова: Українська (Студія «Гуртом»)

Короткий опис: Кримінальна драма, заснована на відзначеному двома преміями «Оскар» фільмі «Фарґо» братів Коенів.

У невеликому провінційному містечку в штаті Міннесота, де розгортаються події серіалу, з’являється “бродяга” на ім’я Лорн Малво (Біллі Боб Торнтон). Досить швидко всім навколо стає відомо, наскільки це злісна і жорстока людина. А незнайомець, між тим, підпорядковує своєму впливу страхового агента Лестера Ніґарда (Мартін Фріман). Запрошуємо дивитися серіал Фарго онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі цього серіалу, заснованого на популярному фільмі братів Коенів, постає стара, як світ, історія про появу в тихому й сонному містечку чужого – людину, яка поставить все з ніг на голову і принесе немало бід. Саме такою людиною стає “бродяга” Лорн Малво, який затримався в маленькому містечку в штаті Міннесота після того, як ненароком збив оленя, а сам вилетів на узбіччя.

У лікарні, куди Малво звернувся з приводу поранення голови, він познайомився з Лестером Ніґардом – страховим агентом-невдахою, у якого не вірила навіть власна дружина і якому ніяк не вдавалося впарити страховку черговий молодій парі. Лестер опинився в лікарні після того, як його зустрів на вулиці колишній шкільний задирака Сем Хесс. Лестер поскаржився Малво на свою невдачу, а той у відповідь запропонував убити кривдника Лестера і таким чином позбавитися від майбутніх проблем. Коли Лестер прийняв цю пропозицію за дивний жарт, Малво взяв все в свої руки, і в тихому містечку почали творитися моторошні справи. Серіал Фарго 1, 2, 3 сезон онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі безкоштовно. Очікується продовження зйомок проекту, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 2017 року телепроекту.

1 2 3
 

Фарго 1 сезон онлайн українською


 

Фарго 2 сезон онлайн українською


 

Фарго 3 сезон онлайн українською


загрузка...