Джонатан Стрендж та містер Норрелл

Джонатан Стрендж та містер Норрелл онлайн українською дивитися

Джонатан Стрендж та містер Норрелл

Назва: Джонатан Стрендж та містер Норрелл / Jonathan Strange and Mr. Norrell
Рік: 2015
Сезон: 1
Жанр: Історичний, Фентезі
Режисер: Тобі Гейнс
Актори: Едді Марсан, Берті Карвел
Тривалість: ~ 60 хв.

Короткий опис: Серіал «Джонатан Стрендж та містер Норрелл», створений режисером Тобі Гейнсим за мотивами творів популярної британської письменниці Сюзанни Кларк, присвячений пригодам двох героїв, які вирішили будь-що-буде відродити давню магію, яка колись існувала на території Британії.

Проводячи експерименти і практикуючи вельми незвичайні види магічних мистецтв, містер Норрелл, джентльмен з Йорка, змушує навколишніх увірувати в його могутність. Він набуває популярності і навіть змушений змінити провінційне усамітнення на столичну метушню. Але все змінюється, після того, як на його шляху зустрічається Джонатан Стрендж – юнак зі Шропшира, який побажав освоїти магічні премудрості і стати чарівником. Запрошуємо дивитися Джонатан Стрендж та містер Норрелл онлайн на нашому сайті.

Повний опис
Альтернативна реальність. Місце дії – Англія, час – початок 19-го століття. Часи неспокійні, непереможний Наполеон погрожує вторгнутися на Британські острови і підкорити їх. У цей час учений-консерватор Норрелл, у результаті різних дослідів, повернув до життя втрачену магію. Незабаром він зустрічається з молодим і талановитим Джонатаном Стренджом, який теж робить успіхи у відродженні магії. Незважаючи на різницю у віці, відмінності у характері і темпераменті, Джонатан стає на початку учнем містера Норрелла, а потім і рівноправним колегою.

Але, як ти там не було, між цими двома постійно існує суперництво. У цьому родзинка сюжету серіалу. Одного разу містер Норрелл взявся оживити дружину одного дуже високопоставленого чиновника і для цього змушений був укласти угоду з потойбічними силами. А це означає, що зло може виявитися у людському світі, і тоді треба чекати великої біди. І тепер у обох вчених стоїть питання: як закрити портал до потойбічного світу? Чого варті необдумана угода з потойбічними силами? Чи зможуть герої перебороти свою тягу до суперництва? Серіал Джонатан Стрендж та містер Норрелл онлайн українською дивитися всі серії та сезони на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Джонатан Стрендж та містер Норрелл 1 сезон онлайн українською


загрузка...