Дві матері

Серіал Дві матері онлайн дивитися

Дві матері

Назва: Дві матері
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Ольга Атанасова, Зоряна Марченко, Михайло Пшеничний, Кирило Діцевіч, Ольга Сумська, Ірма Вітовська
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Дві матері» розповідає історію про сплетіння доль двох жінок, життя яких докорінно змінилося після смерті близької для них людини.

Марта готувалася до довгоочікуваної події – зовсім скоро вона вийде заміж. Також дівчина була вагітною і разом із нареченим вони чекали на появу малюка. Але раптово всі плани і мрії рушаться, коли Сергій помирає. У чоловіка є сестра Зоя, яка звинувачує у трагедії Марту. Через стрес у дівчини трапляється викидень і вона дізнається про те, що більше не зможе мати дітей.

Зоя хоче помститися Марті навіть незважаючи на таке саме горе, що трапилося у житті дівчини. Однак доля знову зводить разом двох дівчат, а каменем спотикання знову стає чоловік. Зоя і Марта майже одночасно знайомляться з Андрієм Завадським. Чоловік є спадкоємцем імперії ресторанів і, крім багатства, він також напрочуд гарний. Андрій х двох дівчат обирає Марту. Але Зоя так просто не здасться. Новим каменем зіткнення стає дитина, яку виносила як сурогатна матір Зоя для Марти і Андрія. Чим обернеться суперництво? Український серіал Дві матері онлайн дивитися 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 серія на нашому сайті КіноНаХаті.

 

Серіал Дві матері (2018) онлайн дивитися


загрузка...