Друге життя

Друге життя онлайн

Друге життя

Назва: Друге життя
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Режисер: Оксана Тараненко, Іван Рутківський
Актори: Марія Казначеєва, Анастасія Карпенко, Олександр Форманчук та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Телесеріал «Друге життя» – нова телевізійна мелодрама, прем’єра якої відбулася у вересні 2016 року на ТБ-каналі «Інтер».

Лікарі повідомляють Олі, що її малятко померло. Натомість її новонароджену дитину віддали на усиновлення заможній бездітній парі.

Минуло п’ять років. Випадково Оля дізналася, що її дитина – донька – жива. Проте повернути свою рідну кровинку вона не зможе. Серце Олі розбите вкотре, але втішає себе хоча б тим, що дівчинка жива. Пройде ще десять років, перш ніж Ольга і її донька знову зустрінуться. Але що вона скаже їй, чи знайде потрібні слова? Чи будуть вони щасливі? Чи зможе дівчинка прийняти і зрозуміти Олю? Запрошуємо дивитися Друге життя онлайн 2016 всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Оля вчиться в десятому класі. Їй стало відомо, що вона чекає на дитину від свого хлопця Саші, який вчиться у школі міліції. Мамі Олі не подобається їхні стосунки, тому вона всіляко намагається їх зруйнувати. Коли Оля народила дитину, їй прямо в пологовому будинку сказали, що дівчинка народилася мертвою. Насправді дитину, яку вона народила, віддали заможній бездітній парі.

Після п’яти років Олі випадково стало відомо, що її донька народилася живою. Як вона тепер може повернути її собі? Минає ще довгих десять років, перш ніж мама і донька знову побачаться. Серіал Друге життя 2016 онлайн 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 серія дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Друге життя (2016) онлайн всі серії


загрузка...