Доктор Хаус

Доктор Хаус онлайн українською

Доктор Хаус

Назва: Доктор Хаус / House M.D.
Рік: 2004-2012
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Жанр: Драма
Режисер: Ґреґ Яйтанс та ін.
Актори: Г’ю Лорі, Роберт Шон Леонард, Олівія Вайлд та ін.
Тривалість: ~ 00:45:00

Короткий опис: Телесеріал присвячений роботі лікаря з явною схильністю до мізантропії, що не заважає йому блискуче справлятися зі своїми завданнями. Головний герой – Ґреґорі Хауз, чудовий діагност, здатний розгледіти причину захворювання там, де інший лікар її навіть не запідозрить. Але при всіх своїх талантах доктор явно не дотягує до ідеального образу людини, знайомого з клятвою Гіппократа.

Керований презирством до людей і дотримуючись свого гасла «Усі брешуть», Хауз при діагностуванні не спирається на слова пацієнтів або їхніх близьких, тому й не спілкується з ними взагалі. Він керується тільки фактами, і ця тактика раз по раз призводить його до перемоги. Чи зможе герой-одиночка подолати гординю і стати хорошим командним гравцем, працюючи у звичайній лікарні? Запрошуємо на перегляд серіалу Доктор Хаус онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Відомий серіал розповідає про чудову команду лікарів-діагностів, які рятують людські життя. На чолі команди стоїть доктор Ґреґорі Хауз, який вирізняється геніальними розумовими здібностями, гострим язиком і мізантропією.Головний герой після того як пережив складну операцію на нозі, тепер постійно ходить з тростиною і бореться з постійним болем за допомогою сильного болезаспокійливого засобу – вікодину, який, по суті, прирівнюється до наркотиків. Незважаючи на свої недоліки, Ґреґорі володіє високим аналітичним розумом і відмінними навичками діагноста, що дозволило йому стати незамінним у місцевій лікарні «Прінстон-Плейнсборо».

Окрім цього, Хауз полюбляє розкидатися направо й наліво своїми саркастичними дотепами, які аж ніяк не додають йому гуманності. Пацієнти ж для нього – це лише чергова діагностична загадка, яку треба вирішити, байдуже, що на кону стоїть чиєсь життя. Проте саме ця фанатична пристрасть до розгадування загадок робить його унікальним лікарем. Серіал Доктор Хаус онлайн українською дивитися всі сезони, серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Доктор Хаус 1 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 2 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 3 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 4 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 5 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 6 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 7 сезон онлайн українською


 

Доктор Хаус 8 сезон онлайн українською


загрузка...