Чуже щастя

Серіал Чуже щастя онлайн дивитися (смотреть) всі серії

Чуже щастя

Назва: Чуже щастя
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Юлія Галкіна, Олена Аросьєва, Іван Жидков
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Мелодраматичний серіал «Чуже щастя» розповідає про життя трьох кращих друзів, які з дитинства разом.

Марина виросла дуже активною і позитивною дівчиною. Справжня красуня, яка без розуму від Ігора. Але Ігор, у свою чергу, виявляється неприступною стіною. Цей молодий чоловік вибирає спокійну і милу дівчину Люсю.

Протягом шкільних років ця трійця була не розлий вода. Проходить близько п’ятнадцяти років. Усе змінюється. Ігор володіє вельми солідним бізнесом. Сімейне життя з Люсею виявляється щасливою. Марина – друг сім’ї. Відчувається, що вона все ще любить Ігоря. А у Люсі незабаром виникають проблеми зі здоров’ям. Марина допомагає влаштувати Люсю в санаторій, де тій стає ще гірше. Запрошуємо дивитися кінофільм Чуже щастя онлайн всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дружба між чоловіком і жінкою – це вічна тема для суперечки, у якій є свої аргументи “за” і “проти”, але що буде, якщо жінок уже дві, а чоловік один? Мелодраматична кіноісторія про те, як будь-яка дружба розбивається об айсберг обману і зради.

Ігор, Люся і Марина – дружать один з одним багато років, але одна з дівчат відчуває не тільки дружні почуття до хлопця. Марина – красива і фатальна жінка, але Ігор віддає перевагу Люсі і через деякий час пара створює сім’ю, і народжує двох дітей. Увесь цей час Марина була поруч і часто бувала у будинку Люсі та Ігоря, де любила няньчитися з їхніми дітьми. Але раптово Люсю скосила хвороба, і вона стала дуже забудькуватою. Через це її звільнили з роботи, а Марина влаштувала подругу до хорошого санаторію.

Через якийсь час Люся випадково опинилася у ліжку іншого чоловіка, про що дізнався Ігор, який не зміг пробачити зраду дружині. Пізніше розкриється, що весь цей час Марина підмішувала наркотики в снодійне подруги і все заради того, щоб відбити у неї Ігоря. Запрошуємо смотреть серіал Чуже щастя онлайн всі серії, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія на нашому сайті.

1 2 3
 

Кінофільм Чуже щастя онлайн всі серії дивитися


загрузка...