Черговий лікар

Черговий лікар 1, 2 онлайн дивитися всі серії

Черговий лікар

Назва: Черговий лікар
Рік: 2016-2018
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Мелодрама
Режисер: Олександр Онуфрієв та ін.
Актори: Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Серіал «Черговий лікар» розповідає про життя квартету лікарів, кожен з яких прагне до того, щоб врятувати якомога більше людських життів. Головні герої – справжні майстри своєї справи, які працюють у бригаді швидкої допомоги міста Києва. До них завжди потрапляють люди з різними захворюваннями або травмами. Ніколи не вгадаєш, що буде в черговий робочий день, з чим доведеться зіткнутися на черговій зміні. Здається, що лікар – це не робота, а справжнє покликання, тому головні герої прагнуть зробити все, щоб якомога швидше надати допомогу тим, хто дійсно її потребує. Запрошуємо дивитися Черговий лікар 1, 2, 3, 4 сезон онлайн всі серії на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Телесеріал українського виробництва розповідає історію про працівників швидкої допомоги. У лікарню, за якою закріплена дана швидка допомога, привозять людей з травмами і хворобами різних ступенів тяжкості. Наші головні герої прекрасно розуміючи свою роботу, знають як вести спілкування з пацієнтами, щоб якомога швидше зрозуміти історію хвороби.

Головними дійовими персонажами є – головний лікар і його підлеглі – четверо лікарів невідкладної допомоги. Кожна зміна складається з двох лікарів, тому в кожній серії глядачі бачитимуть лише двох героїв, чия зміна випала. Велика частина пацієнтів мають травми, так чи інакше пов’язані з їхнім особистим життям і переживаннями, тому лікареві доводиться боротися не лише з фізичним болем, а й з душевним. Кожна нова серія – це повсякденне життя лікарів, таке, яка вона є насправді. Серіал Черговий лікар 1, 2, 3, 4 сезон онлайн дивитися (смотреть) всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 2 3
 

Черговий лікар 4 сезон онлайн дивитися


 

Черговий лікар 3 сезон онлайн дивитися


 

Черговий лікар 2 сезон онлайн дивитися


 

Черговий лікар 1 сезон онлайн дивитися


загрузка...