Чаклунки

Серіал Чаклунки онлайн дивитися

Чаклунки

Назва: Чаклунки
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Євгенія Гладій, Слава Красовська, Катерина Гулякова
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Чаклунки» розповідає про чотирьох жінок, які в якийсь момент усвідомлюють, що вони не такі, як усі, і володіють паранормальними і екстрасенсорними здібностями. Очевидно, що до такого повороту подій головні героїні готові не були, тому їхні життя перекинулися з ніг на голову. Їм потрібно прийняти себе нових і зрозуміти, що з цим робити. Усе те, що відбувалося в їхньому житті до моменту усвідомлення і прийняття себе нових відходить на другий план. Кожна з них повинна зрозуміти, з якою метою вони будуть застосовувати свою обдарованість чи, як вважають деякі, прокляття: на благо зла чи на благо добра. Але, як це часто буває, поняття “білого” і “чорного” занадто розмиті.

Частина дівчат вирішує, що це послана з неба – благодать, а значить потрібно його використовувати собі на благо – поліпшити якість власного життя, як в минулому, так і в сьогоденні. Інші ж не піддаються спокусі помститися тим людям, які зробили їм щось погане. Кожна з них обере свій шлях, відповідно до своїх понять про те, що правильно, а що неправильно.

На жінок-чаклунок чекає важкий шлях прийняття самих себе, розуміння того, як використовувати свої нові сили, як розкрити свій потенціал, не нашкодивши при цьому ні собі, ні своїм близьким. Український серіал Чаклунки онлайн дивитися 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 серія на нашому сайті КіноНаХаті.

 

Серіал Чаклунки (2018) онлайн дивитися


загрузка...