Центральна лікарня

Центральна лікарня онлайн дивитися

Центральна лікарня

Назва: Центральна лікарня
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Станіслав Боклан, Ольга Гришина, Марк Дробот та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Сюжет серіалу зав’язується на одній з доріг міста, де відбувається аварія. Молода пара на автомобілі врізається в стовп. У машині заклинило замки, а в салоні знаходиться молода вагітна дівчина. На місце події прибуває швидка допомога і лікарі допомагають їй вибратися. У дівчини починаються передчасні пологи і її забирають до лікарні.

У цей час в лікарні закінчує операцію талановита хірург Маргарита. Жінка майже живе в відділенні і претендує на місце завідувача. На цю ж посаду мітить і серцеїд Красовський. Також в штабі докторів очікується поповнення – повинен прийти новий хірург. І він з’являється саме в той момент, коли привозять постраждалу в аварії дівчину, у якої почалися перейми. У лікарні немає акушера і пологи викликається прийняти новачок. Чи вийде у нього пройти таку “співбесіду” в найкращу лікарню міста? Запрошуємо дивитися серіал Центральна лікарня онлайн від телеканалу “1+1″ на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У Центральну лікарню невеликого провінційного містечка приїжджає новий хірург – Рустам Агаларов. Його знайомство з новими колегами відбувається при драматичних обставинах: він рятує життя молодої дівчини, яка ледь не загинула через лікарську недбалість.

Однак Максим бачить в особі Рустама суперника і побоюється, що новоприбулий лікар приховує від керівництва лікарні щось важное. І ці побоювання не були марними. Як виявилося, Рустам є не тільки його головним конкурентом у просуванні кар’єрними сходами. Рустама і Маргариту Главатських, дружину-хірурга, яку Максим намагається завоювати, об’єднує якась стара таємниця.

За роковим збігом обставин, робота клініки порушена через тривожну новини: у лікарню прибув новий головний лікар. Медики вибудовують найрізноманітніші здогадки, хто ж це може бути? Однак вони навіть уявити не могли, яка сильна і сувора леді виявиться на місці доброго і скромного лікаря в минулому. У цей же момент все перевернеться догори дном. І це не дивно адже в атмосфері напруження пристрастей і повного хаосу, нашим героям треба не забути про своє головне покликання – рятувати людей. Запрошуємо (смотреть) дивитися серіал Центральна лікарня онлайн всі серії (2016) на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Центральна лікарня онлайн


загрузка...