Будиночок на щастя

Серіал Будиночок на щастя онлайн дивитися

Будиночок на щастя

Назва: Будиночок на щастя
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Комедія
Актори: Назар Задніпровський, Костянтин Войтенко, Галина Безрук
Тривалість: ~ 30 хв.

Опис: Український серіал «Будиночок на щастя» – новий комедійний проект від Нового каналу. У центрі сюжету головні герої, які повністю поринули в життя невеликого села.

Ситком буде розвиватися навколо молодої сімейної пари Максима і Марії, які все життя прожили у великому місті, але пізніше наважуються змінити задушливі вулиці на сільський простір. У селі Сеньківка їм у спадок дістається будинок, у який вони і переїжджають. Що може бути краще приватних володінь?

Макс сприймає подібний переїзд більш просто, оскільки цей будинок йому знайомий з дитинства – сюди він часто приїздив провідати свою бабусю, знає кожен куточок і любить ностальгувати. Для Марії ця хата – епіцентр поганого настрою і мотлоху, її все постійно дратує і все не подобається. Без міських радощів на неї нападає хандра.

Пара стає фермерами, хоче розводити всіляку живність, наприклад, страусів, а також харчуватися тільки тією їжею, яку буде вирощувати на городі. Очевидно, що зіткнувшись з суворою реальністю, вони не раз будуть потрапляти в смішні ситуації. Чи впораються головні герої? Український серіал Будиночок на щастя онлайн смотреть всі серії дивитися 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 серія на нашому сайті КіноНаХаті.

 

Серіал Будиночок на щастя (2018) онлайн дивитися


загрузка...