Борджіа

Борджіа онлайн українською дивитися постер

Борджіа

Назва: Борджіа / The Borgias
Рік: 2011-2013
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Джеремі Подесва та ін.
Актори: Джеремі Айронс, Франсуа Арно, Холлі Грейнджер, Лотте Вербеєк та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00

Короткий опис: Телесеріал «Борджіа» – сага про злочинний клан, який фактично правив в Італії кінця 15 століття.

Глава клану, головний герой, патріарх родини Борджіа Родріго стає Папою Римським Олександром VI і шляхом інтриг і зрад починає просувати своїх синів Чезаре і Хуана, а також скандально відому красуню-дочку Лукрецию до вершин влади, бажаючи перетворити свою сім’ю в найбагатший і найвпливовіший клан тогочасної епохи. Запрошуємо на перегляд серіалу Борджіа онлайн безкоштовно на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події серіалу розгортаються в Італії в епоху Відродження і розповідають про впливове сімейство, члени якого вдавалися до будь-яких прийомів і методів, щоб дістатися на вершину влади. Найбагатша італійська династія з іспанським корінням Борджіа дуже знаменита в Римі, але в місті мало хто скаже добре слово про сімейство, у нього є безліч недоброзичливців і ворогів. Тим не менше, глава сімейства і дуже амбіційний церковний діяч Родріго Борджіа стає новим Папою Римським і змінює своє ім’я на Олександр VI. У релігії, як і в політиці все має свою ціну, процвітають інтриги, а до влади приходять обманним шляхом.

Свою посаду Родріго отримав за допомогою підкупів, шантажу і навіть кровопролиття. Він посилює свою владу, але залишається відданим своїй родині, так само, як і його син Чезаре, всіма силами усуваючи супротивників. В руках Папи Римського Олександра VI долі монархів і вищого стану, він може змінити долю багатьох знатних і багатих сімей. Однак, завжди знайдеться людина вкрай незадоволений правлінням Папи. Нею стає могутній кардинал Джуліано делла Ровере, який виходить на стежку війни з кланом. Усе серії та сезони Борджіа онлайн українською усі серії та сезони можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Борджіа 1 сезон онлайн українською


 

Борджіа 2 сезон онлайн українською


 

Борджіа 3 сезон онлайн українською


загрузка...