Біженка

Біженка онлайн 2016

Біженка

Назва: Біженка
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама
Режисер: Вікторія Мельникова
Актори: Ольга Гришина, Марк Дробот та ін.
Тривалість: ~ 50 хв.

Короткий опис: «Біженка» – мелодраматичний міні-серіал від телеканалу «1+1», який вийшов в ефірі 25 вересня 2016 року і складається з чотирьох серій. Душевна і повна переживань історія про просту дівчину на ім’я Надя, яка живе у місті, до якого приходить війна. Дівчина розуміє, що перестрілки не вщухатимуть, а будуть тільки частішати і вирішує виїхати з рідних місць.

Старенька бабуся – сусідка, з якою у героїні були дружні стосунки, просить дівчину врятувати онука і відвезти його до рідних. Добросерда Надія погоджується – вони переїжджають в місто, де раніше вчилася Надія. Однак, у Наді на новому місці і без хлопчика виникає чимало проблем особистого характеру. До неїпочинають залицятися одразу двоє чоловіків – заможний чоловік і колишній коханий. Запрошуємо дивитися 4-серійний фільм Біженка онлайн 2016 від 1+1 на КіноНаХаті.

Повний опис
Життя прекрасне і дивовижне, але не тоді, коли до твого міста приходить війна. Дівчина на ім’я Надя, головна героїня серіалу, зуміла покинути місце бойових дій і перебратися на безпечну територію. Вона працювала там лікарем, допомагала людям, рятуючи життя.Надія повернулася в те місто, де вчилася і отримала освіту. Її перше кохання і друзі готові їй допомагати, а Надя готова знову рятувати людей. Проте в її житті відбувається переломний момент, коли вона із зони бойових дій вивезла 6-річного хлопчика, який сильно прив’язався до неї. Більш того, він почав називати її мамою.

Чи зможе жінка, яка до цих пір не облаштувала власне життя, прийняти таке важке рішення, як усиновити цього хлопчика? У нього є далекі родичі, але матір’ю він бачить саме Надю, яка на прохання його бабусі відвезла його з зони воєнних дій.

Відзначимо, що саундртрек до чотирисерійного фільму написав Андрій Лучанко – екс-учасник «Голосу країни». Фільм Біженка онлайн 2016 1, 2, 3, 4 серія від 1+1 дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Біженка онлайн 2016 (1+1)


загрузка...