Біла королева

Серіал Біла королева всі серії 1 сезон онлайн українською

Біла королева

Назва: Біла королева / The White Queen
Рік: 2013
Сезон: 1
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Колін Тіґ, Джеймс Кент
Актори: Анейрін Барнард, Ребекка Ферґюсон, Аманда Гейл
Тривалість: ~ 58 хв.

Короткий опис: Серіал «Біла королева» – переносить глядачів у середньовічну Англію. Триває війна Червоної та Білої Троянди. Ланкастери проти Йорків. Дві гілки Плантагенетів ведуть боротьбу за престол. Країна охоплена братовбивчої ворожнечею. На цьому тлі розгортаються події історичного серіалу та історії його головних дійових осіб – амбітних жінок, які опинилися у самому центрі конфлікту за англійський трон.

Єлизавета Вудвіль, Енн Невілл і Маргарита Бофорт – три жінки, які однаковою мірою прагнуть отримати владу. І їх не зупинять жодні перепони на цьому повному небезпек і інтриг шляху. Історія починається у 1464 році, коли боротьба за те, щоб довести, хто є законним королем Англії, триває вже дев’ять років. Запрошуємо дивитися Біла королева всі серії 1 сезон онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Серіал розповість історії трьох різних, і в той же час однаково амбітних жінок, які прагнуть домогтися влади будь-якими способами – це Єлизавета Вудвіль, Маргарита Бофорт і Енн Невілл. Історія розпочинається у 1464 році, в Англії вже дев’ять років йде війна за відновлення на престолі законного короля – це війна між двома сторонами однієї сім’ї, будинком Йорків і будинком Ланкастерів.

Молодого і привабливого Едуарда IV з дому Йорків коронують за допомогою придворного інтригана лорда Ворвіка, який отримав прізвисько “царетворець”. Але коли Едуард закохується і таємно одружується на прекрасній молодій вдові незнатного походження Єлизаветі Вудвіль, план Ворвіка прибрати владу до своїх рук зазнає невдачі. Розсерджений впливом нової королеви, він не зупиниться ні перед чим, щоб знову захопити контроль над королем. Серіал Біла королева 1 сезон всі серії онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Біла королева 1 сезон всі серії онлайн українською


загрузка...