Бійтесь ходячих мерців

Бійся ходячих мерців онлайн українською дивитися постер

Бійся ходячих мерців

Назва: Бійтесь ходячих мерців / Fear the Walking Dead
Рік: 2015-2018
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр: Жахи, Драма
Режисер: Адам Девідсон, Карі Скогланд
Актори: Кліфф Кертіс, Кім Діккенс, Алісія Дебно-Кері
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Серіал «Бійся ходячих мерців» розвиває сюжетну лінію популярного телесеріалу «Ходячі мерці», розповідаючи про подальше поширення дивної інфекції, яка перетворює звичайних людей на зомбі.

Цього разу глядачам пропонується побачити апокаліптичний світ очима жителів Лос-Анджелеса, який тільки починає занурюватися в жахливу трясовину епідемії, що перетворює людей в спраглих крові зомбі. Ніхто не застрахований від нападу. Ніхто не знає, кому судилося стати наступною жертвою. У цьому хаосі людям стає все складніше розібратися в тому, кому дійсно можна довіряти. Саме в таких обставинах доводиться виживати в навколишньому пеклі викладачеві Шону, який пережив складне розлучення, і матері двох дітей Ненсі. Запрошуємо дивитися серіал Бійтесь ходячих мерців онлайн 1, 2, 3, 4 сезон на нашому сайті.

Повний опис
Епідемія, що лютує на території США, досягла Лос-Анджелеса. І тепер жителі цього міста зіткнуться зі світом зомбі. Шон і Ненсі несподівано для себе опиняються в становищі, вихід з якого так чи так доведеться шукати разом. Проблема ускладнюється ще й тим, що разом з жінкою ховатися від гніву зомбі змушені її діти – син-наркоман, що безуспішно намагається позбутися згубних пристрастей, і дочка-підліток, що вимагає уваги до себе.

З цього моменту вони щомиті відчувають близьку небезпеку і змушені шукати притулок, у якому можна озброїтись вогнепальною зброєю. Але чи можна гарантувати захист у випадку, якщо вже завтра зомбі може стати будь-хто з тих, хто є у схованці? Героям телесеріалу доведеться вирішити цю непросту дилему і розібратися у власних сімейних чварах, засвоюючи уроки життя не в теорії, а на практиці. Серіал Бійся ходячих мерців українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Бійся ходячих мерців 1 сезон онлайн українською


 

Бійся ходячих мерців 2 сезон онлайн українською


 

Бійся ходячих мерців 3 сезон онлайн українською


 

Бійся ходячих мерців 4 сезон онлайн українською


загрузка...