Батькiвщина

Батькiвщина онлайн українською

Батькiвщина

Назва: Батькiвщина / Homeland
Рік: 2011-2016
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Жанр: Трилер, Драма
Режисер: Леслі Лінка Ґлаттер та ін.
Актори: Клер Дейнс, Деміен Льюіс, Менді Петінкін та ін.
Тривалість: ~ 55 хв.
Мова: Українська + Російська (4, 5)

Короткий опис: У центрі сюжету знаходяться сержант морської піхоти ВМФ США Ніколас Броуді, який повернувся додому після восьмирічного полону Аль-Каїдою, і Керрі Метісон, офіцер ЦРУ, яка підозрює його в причетності до підготовки терористичного акту в США.

Психологічний трилер – найпопулярніший жанр американського прайм-тайму. Телевізійний серіал знятий для одного з кабельних каналів США і вийшов на екрани в 2011 році. Запрошуємо дивитися Батькiвщина онлайн всі серії та сезони на нашому сайті.

Повний опис
Сержант Ніколас Броуді пропав в Іраку безвісти ще в 2003 році, тому і був зарахований до списків зниклих безвісти. Однак, в ході спецоперації його вдається звільнити з полону. Чи це була імітація полону?

Країна прийняла Броуді як героя, але тільки Керрі Метісон, агент ЦРУ, почала задаватися незручними питаннями і почала шукати на них відповіді. Керрі вважає, що американського військовополоненого завербували, і тепер він служить терористам. Їй віриться насилу, що один іракський лідер здав власну базу, щоб Броуді був знайдений.

Керрі стає одержимою ідей зловити колишнього морського піхотинця на гарячому. Вона намагається зібрати якомога більше доказів, тому влаштовує «прослушку», стежить за ним в режимі 24/7 – от тільки знайти так нічого і не вдається. Часом вона вже і сама починає вірити в те, що звинувачення в тероризмі безпідставні. Чи виявиться Керрі права і чи врятує США від теракту? Серіал Батьківщина онлайн українською дивитися на інтернет-кінотеатрі КіноНаХаті.

1 2 3
 

Батькiвщина 1 сезон онлайн українською


 

Батькiвщина 2 сезон онлайн українською


 

Батькiвщина 3 сезон онлайн українською


 

Батькiвщина 4 сезон онлайн (рос)


 

Батькiвщина 5 сезон онлайн (рос)


 

Батькiвщина 6 сезон онлайн


загрузка...