Асі

Асі постер

Асі

Назва: Асі / Asi
Рік: 2007-2009
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Туба Буйукустун, Мурат Йилдірім, Четін Текіндор, Нур Сюрер
Тривалість: ~ 100 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Асі – дивовижна історія незвичайного життя і великого кохання вродливої дівчини. Батько головної героїні – фермер на межі розорення, який колись замість диплома віддав перевагу жити і працювати на землі, що належить його родині. Асі теж прив’язана до цих місць, вона тонко відчуває і розуміє мову цієї землі і природи.

Після багатьох років відсутності в рідні місця повертається молодий і красивий Дамір. Він знайомиться з Асі, ще не підозрюючи, що любов між ними неможлива. Адже ці землі зберігають таємницю, яка посіє страшну ворожнечу між їхніми родинами і стане причиною численних конфліктів і дуелей. Запрошуємо дивитися серіал Асі онлайн українською безкоштовно в перекладі від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Серіал Асі розповідає про незвичайну історію дівчини. Її батько – землевласник, що знаходиться на межі розорення. У їхній родині настає дуже важкий період, через що батькові для збереження родового маєтку доводиться вкладати неймовірні сили, засоби та вміння.

Дівчина Асі також як і її батько дуже любить землю, на якій живе, і навіть її ім’я походить від назви річки, що протікає через їхні землі і, за переказами, часто тече всупереч існуючим законам природи.

Спокійне життя Асі і її батька змінюється при появі після тривалої відсутності Даміра – сина заможної родини. І Даміра, і його аристократичну сім’ю об’єднує з землями батька Асі старовинна таємниця. Молоді люди навіть не уявляють, як ця таємниця переверне їхнє життя, обернувшись ланцюжком конфліктів, кланової ворожнечі і непримиренного протистояння. Серіал Асі онлайн українською всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Асі онлайн українською


загрузка...