Американські боги

Серіал Американські боги онлайн дивитися українською

Американські боги

Назва: Американські боги / American Gods
Рік: 2017
Сезон: 1
Жанр: Фентезі, Драма
Режисер: Девід Слейд
Актори: Рікі Вітл, Єн МакШейн, Емілі Браунінґ
Тривалість: ~ 60 хв.
Мова: Українська (НеЗупиняйПродакшн)

Короткий опис: Кримінальник Тінь Мун готується до звільнення після трирічної відсидки. Раптово він дізнається, що його кохана дружина загинула в автокатастрофі. Усі плани Тіні розсипаються на порох, і після виходу з в’язниці він приймає пропозицію дивного літнього чоловіка, з яким познайомився під час перельоту додому.

Цей Суб’єкт іменує себе «містер Середа» і не приховує, що займається шахрайством. Він наймає Тінь як охоронця. Увесь цей час Муна переслідують химерні кошмари, які раптово починають збуватися. Запрошуємо дивитися серіал Американські боги онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація історії про те, як старі і нові Боги почнуть криваву битву серед американських просторів. Разом з аборигенами зі Старого Світу різні божества, які одержували силу з віри європейців, поступово перекочували на територію сучасної Америки, де їм і належить зіткнутися з новоспеченими деміургами, що роблять ставку на технологію.

Запекле протистояння буде розгортатися на очах головного героя – звичайного мулата на ім’я Тінь Муна, який провів тридцять шість місяців у в’язниці. На свободу він виходить раніше через несподівану трагедію – гине його кохана дружина, з якою чоловік розраховував почати все спочатку. Гине вона разом з кращим другом Тіні, з якими, як з’ясовується, її пов’язували вельми тісні стосунки. Розбитий і спантеличений герой наважується прийняти пропозицію про роботу нового дивного знайомого – літнього чоловіка, який представився Середою.

Після знайомства з Середою життя Тіні Муна змінюється кардинально. У ньому з’являється купа персонажів, які хочуть або прикінчити його, або переманити до свого табору. Але, незважаючи на погрози і привабливі обіцянки, Тінь збирається зберігати вірність Середі, принаймні, поки той йому не набридне. Серіал Американські боги онлайн українською дивитися 1 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Американські боги (2017) 1 сезон онлайн українською


загрузка...