Абатство Даунтон

Серіал Абатство Даунтон (2010-2015) онлайн дивитися українською

Абатство Даунтон

Назва: Абатство Даунтон / Downton Abbey
Рік: 2010-2015
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Драма
Режисер: Браян Келлі, Браян Персівал
Актори: Г’ю Бонневіль, Меґі Сміт
Тривалість: ~ 50 хв.

Опис: Події серіалу «Абатство Даунтон» відбуваються на початку ХХ століття в Англії. На фоні розвитку Британської імперії і становлення її історії відбуваються великі зміни і в аристократичній родині Ґрентема, члени якої проживають у розкішному сімейному маєтку Даунтаун, графство Йоркшир. На превеликий жах усіх родичів на Титаніку трагічно гине останній спадкоємець титулу графа Ґрентема, який повинен був одружитися на старшій дочці Роберта Кроулі на ім’я Мері.

Тепер у сім’ї не залишилося спадкоємців чоловічої статі і передача титулу по родовій лінії завершена. Старша дочка графа леді Мері сподівається, що після смерті батька стан і володіння сім’ї перейде їй. Однак, у графа на цей рахунок зовсім інші думки. Він вважає правильним передати титул і все майно сім’ї, включаючи родовий маєток Даунтаун, далекому, практично нікому невідомому родичу.

Англійський історичний серіал показує не тільки життя дуже манірних британців на прикладі родини Ґрентема, а й також життя прислуги, яка бере в житті своїх господарів безпосередню участь. Серіал Абатство Даунтон онлайн дивитися українською 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія на КіноНаХаті.

 

Абатство Даунтон 1 сезон онлайн


 

Абатство Даунтон 2 сезон онлайн


 

Абатство Даунтон 3 сезон онлайн


загрузка...