Я знову тебе кохаю

Турецький Я знову тебе кохаю онлайн українською дивитися

Я знову тебе кохаю

Назва: Я знову тебе кохаю / Aşk Yeniden
Рік: 2015-2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Комедія
Актори: Бугра Гюльсой, Озге Озпірінджі
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Опис: Турецький серіал «Я знову тебе кохаю», напевно, містить усі елементи, необхідні для того, щоб стати популярним серед наших глядачів. Захопливий сюжет романтичної комедії з елементами драми полюбився численній турецькій телеаудиторії, і тепер нарешті став доступний і в українському перекладі.

Отже, головні герої телесеріалу Зейнеп і Фатіх – молода пара закоханих. Вони упевнені у своїх стосунках і почутті кохання один до одного. Власне, так було до їхнього переїзду з Туреччини в Америку. Натомість на чужині, у складних обставинах, почуття охолоджуються і остаточно псуються – пара розходиться. Дівчина змушена їхати додому, до батьків, маючи на руках дитину. А екс-бойфренд, Фатіх, вирішує залишитися і завершити навчання. Згодом Фатіх теж повертається в рідні краї. Одного разу, Зейнеп і Фатіх знову зустрілися. Між ними виникає потяг. Пара починає згадувати, що послужило їхній розлуці. Чи розпалить маленька іскорка знову пожежу кохання? Турецький серіал Я знову тебе кохаю онлайн українською дивитися всі серії від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Я знову тебе кохаю онлайн українською всі серії (1+1)


загрузка...

Юлька
2017-12-12 21:48:28
Коли виходять серії??
Vita
2018-02-23 23:15:13
Чому неможна подивитись на українські мові всі серії,тільки до 15,а після субтирії?
Олеся Церковняк-Городецька
2018-03-04 15:47:19
Чому не можна подивитись українською мовою всі серії,тільки до 15 переклад супер! Звучить класно! Для кого фільми перекладають цікаво...якщо потім знайти не можна дивно