Відьма

Серіал Відьма онлайн всі серії

Відьма

Назва: Відьма
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Олена Стефанська, Євгенія Лоза
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Відьма» розповідає про те, як врятована дівчина стала кісткою в горлі для суперниць. З людьми відбуваються різного роду життєві обставини, які доводять їх до межі. Щось схоже сталося і з головною героїнею.

Надія – молода дівчина, яка наважується на відчайдушний крок: вона хоче вкоротити собі віку. Однак після того, як вона починає тонути, її рятує юнак із місцевого села. Роман відводить нещасну до бабусі, яка вважається місцевою знахаркою. Після того, як Надя приходить до тями, то виявляється, що вона нічого не пам’ятає. Хлопець, який вражений красою і невинністю дівчини, поступово в неї закохується і проводить з нею весь вільний час. Навколо Надії також став крутитися ще один чоловік Борис, який також без тями закоханий у новеньку. Місцеві дівчата стали заздрити Наді і за спиною називали її відьмою, оскільки вона зачарувала всіх хлопців в окрузі. Продумуючи різні корисливі плани, вони хочуть вижити новеньку з їхньої місцевості. Український серіал Відьма онлайн всі серії від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Відьма онлайн всі серії


загрузка...

Сергій Гуславський
2018-07-02 10:14:34
кацапське
Надія Северцева
2018-07-17 10:38:33
І навіщо називати фільм УКРАЇНСЬКИМ...., коли всі актори розмовляють мовою ворога..... з перших же хвилин гидко дивитись...
aaa
2018-09-08 21:25:25
кацапське