Відчайдушні домогосподарки

Відчайдушні домогосподарки онлайн дивитися

Відчайдушні домогосподарки

Назва: Відчайдушні домогосподарки / Desperate Housewives
Рік: 2004–2012
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Жанр: Серіал, Мелодрама, Комедія
Режисер: Марк Черрі
Актори: Террі Гатчер, Фелісіті Гаффман, Марсія Кросс
Тривалість: ~ 43 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Сюжет серіалу крутиться навколо чотирьох вельми красивих домогосподарок, які весь час перебувають у пошуках свого щастя.

С’юзан дісталася нелегка доля самотності, після розриву з чоловіком, який кинув її через секретарку. Ґабріель після роботи фотомоделлю вирішила вийти заміж за багатого нареченого і зрозуміла що шукає кохання, тому вирішила побудувати стосунки зі своїм садівником. Брі щосили намагається зберегти сім’ю, хоча її син наркоман, а донька дуже швидко подорослішала. Ліннет вирішила, що кар’єра в компанії не головне і зайнялася вихованням своїх дітей, поставивши хрест на кар’єрі. Запрошуємо дивитися Відчайдушні домогосподарки онлайн українською на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Американський телесеріал розповідає про долю чотирьох подруг, які намагаються знайти своє щастя. Ідея – розкрити секрет пошуку щастя – усвідомити, що тобі потрібно від життя. Комедійне шоу було визнане найуспішнішим у свої роки і отримало безліч нагород, включаючи премії «Золотий глобус» і «Еммі».

Сусідка головних героїнь молода дівчина Мері Еліс Янґ на перший погляд мала все – престижну роботу, хорошу родину, дітей, великий будинок, дорогу машину. Але раптово вона покінчає з життям самогубством. Подруги намагаються відшукати причини скоєного. Серіал Відчайдушні домогосподарки онлайн українською всі сезони дивитися (смотреть) на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Відчайдушні домогосподарки 1 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 2 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 3 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 4 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 5 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 6 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 7 сезон онлайн


 

Відчайдушні домогосподарки 8 сезон онлайн


загрузка...

Лена
2017-11-16 13:20:20
Дуже люблю цей серіал👍👍👍