Величне століття. Роксолана 4 сезон

Величне століття. Роксолана 4 сезон постер

Величне століття. Роксолана 4 сезон

Назва: Величне століття. Роксолана / Muhtesem Yuzyil
Рік: 2013-2014
Сезони: 1 | 2 | 3 | 4
Жанр, теґи: Мелодрама, Історичний
У ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Тривалість: ~ 01:40:00

Короткий опис: Хюррем не тільки стала улюбленою наложницею султана Сулеймана I, але і його офіційною дружиною. Оскільки традиції турецького двору суперечили цьому, султану довелося придумати для положення Хюррем спеціальну офіційну назву – Хасекі. Відтоді так стали називати матерів спадкоємців престолу.

Хюррем домоглася того, чого раніше не домагався ніхто, але тепер їй все складніше зберегти своє становище: вона насилу може зрозуміти, хто її друг, а хто – ворог. Крім того, підросли Шехзаде – сини султана і Хюррем – своїми діями часом ненавмисно ставлять авторитет матері під загрозу. Влюблива натура Сулеймана I, найбільшого правителя в історії Османської імперії, теж турбує Хюррем, яка прагне послабити становище при дворі фавориток свого чоловіка. У султана теж вистачає причин для занепокоєння: його агресивна і успішна зовнішня політика викликала побоювання у багатьох європейських правителів, яким не до вподоби посилення Османської імперії. Запрошуємо на перегляд серіалу Величне століття. Роксолана. Вирішальна битва 4 сезон онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. Усі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Дивитися також: Величне століття. Роксолана ТУТ

Повний опис
Четвертий сезон є завершальним у цьому телесеріалі. Як і обіцяли з самого початку, серіал закінчиться смертю султана Сулеймана. Останній епізод третього сезону показав силу Міхрімах, яка змогла впоратися з Шах Султан, а також він запам’ятався поверненням Хюрем до палацу, після тривалої відсутності у зв’язку з викраденням. Хюрем повернулася, але повернулася не такою, як ми б хотіли, улюблена багатьма актриса покинула проект і творцям потрібно було брати на роль нову жінку.

У новому сезоні під назвою “Вирішальна битва” ми повинні побачити страту Мустафи, смерть Баязида і самої Хюррем, але окрім цього 4 сезон буде також сповнений інтриг, в основному їх буде будувати Махідевран, і як ми бачили це в кінці третього сезону, у неї це досить добре виходить, адже смерть Мехмета саме на її руках. Чи дізнається хтось про такий вчинок, і що зробить з матір’ю Мустафа, якщо раптом йому відкриється правда про смерть брата. У легендах говориться, що смертельна доля чекає і улюбленця жіночих сердець Балібея, вирок якому буде винесено через підозри в зраді з Австрією. Чи справді Балібея стратять і чи покажуть у серіалі цей момент. Велика ймовірність того, що в цьому сезоні нам знову вдасться побачити Фірюза, дівчину яка обдурила султана, але при цьому зачарувала його.

Загалом четвертий сезон буде сповнений смертей і розкритими таємницями. Це кінець великих часів Османської імперії, адже після смерті Сулеймана, Османська імперія буде йти на занепад. Запрошуємо дивитися серіал Величне століття. Роксолана 4 сезон онлайн українською на нашому сайті кіно.

3 2 1
 

Величне століття. Роксолана 4 сезон онлайн українською


загрузка...

Андрій
2016-07-21 14:52:10
Де можна завантажити Величне століття. Роксолана 3 та 4 сезон
Admin
2016-07-21 16:05:45
Українською, на жаль, не знаємо. Російською, якщо пошукати, то можна, мабуть, знайти.
лана
2016-07-27 15:05:40
5))
Сергій Гуславський
2018-03-01 11:39:54
де вони таку страшну бабу знайшли?
Таня
2018-11-10 13:05:34
Хто дивитися 2 сезон вин хреновый а оце оригинал