У неділю рано зілля копала

Серіал У неділю рано зілля копала онлайн дивитися

У неділю рано зілля копала

Назва: У неділю рано зілля копала
Рік: 2019
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Катерина Варченко, Дмитро Пчела, Вікторія Полторак
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Мелодраматичний серіал «У неділю рано зілля копала» від телеканалу “1+1” розповідає про трагічне кохання. Дія переносить глядачів у 1993 рік. У Чернігівську область, селище Русалино приїжджає ціла наукова експедиція, яка щоправда складається лише з двох осіб. Люба, звичайна студентка, і її старший товариш Максим, аспірант-етнограф, вирушили в селище Русалино, оскільки воно славиться своїми давніми піснями і обрядами.

Окрім наукових цілей, Люба переслідує і власні. Справа в тому, що вона безтями закохана у Максима, якому планує зізнатися у своїх почуттях саме тут і зараз, на лоні прекрасної сільської природи. Та біда в тому, що Максим зовсім не помічає цих почуттів, він пристрасно захоплений наукою і з дикою цікавістю пізнає світ.

Події починають стрімко розвиватися у ніч на Івана Купала, коли дівчата ворожать на свого коханого. Саме в цю ніч, сповнену магії і містики, Люба спробує причарувати Максима. Та все летить шкереберть, коли хлопець знайомиться із циганкою Радою, яка на все життя вкраде його серце. Український серіал У неділю рано зілля копала онлайн всі серії дивитися на нашому сайті КіноНаХаті.

 
 

У неділю рано зілля копала онлайн


загрузка...