Тихий океан

Серіал Тихий океан онлайн дивитися українською

Тихий океан

Назва: Тихий океан / The Pacific
Рік: 2010
Сезон: 1
Жанр: Воєнний
Режисер: Тім ван Паттен
Актори: Джеймс Бедж Дейл, Джозеф Маззело, Джошуа Біттон та ін.
Тривалість: ~ 00:55:00

Короткий опис: Телесеріал «Тихий океан» знятий під керівництвом продюсера Стівена Спілберга та відомого голлівудського актора Тома Генкса. Десять історій у складі проекту ґрунтуються на книзі «Каска замість подушки» письменника Роберта Леки і спогадах морських піхотинців.

Події картини повертають глядача до Другої світової і історично точно описують події, що відбувалися на тихоокеанському театрі воєнних дій. Творцями розкривається неоднозначність реальності на війні, яка знаходить відображення і в душах головних героїв. Запрошуємо дивитися Тихий океан онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
В основу сюжету американського воєнного телесеріалу, що розповідає про перипетії Другої світової війни, лягли мемуари морських піхотинців Сполучених Штатів Америки – Юджена Следжа і Роберта Леки, які брали безпосередню участь у боях на Тихому океані. Частина серіалу присвячена морського піхотинця Джону Бесілону, який за свій героїзм був удостоєний вищих нагород США.Телепроект є другим шедевр від творців гучного міні-серіалу «Брати по зброї». Даний телепроект дуже позитивно був сприйнятий критиками, і в 2010 році завоював премію «Еммі» в номінації кращий міні-серіал. У телесеріалі дуже добре показані ключові битви, що увійшли в світову історія, без будь-якого художнього пафосу, а очима простих рядових солдатів і їхніх рідних. Серіал Тихий океан онлайн дивитися українською 1 сезон дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Серіал Тихий океан онлайн дивитися українською


загрузка...