Цілком Таємно

Цілком Таємно онлайн дивитися українською

Цілком Таємно

Назва: Цілком Таємно / Секретні матеріали / The X-Files
Рік: 1993-2018
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Жанр: Детектив, Фантастика
Режисер: Кріс Картер
Актори: Девід Духовний, Ґілліан Андерсон
Тривалість: ~ 44 хв.

Короткий опис: Містичний детектив «Цілком Таємно» нагороджений кінопремією “Золотий глобус” за кращу чоловічу і жіночу ролі. Пізніше серіал також двічі номінувався на цю премію.

У телесеріалі розповідається про таємних агентів Дейні Скаллі і Фокса Малдера, призначених на розкриття особливо важливих, нерозкритих справ ФБР. Найчастіше героям доводиться стикатися з потойбічними силами, такими, як вампіри, зомбі і прибульці. Запрошуємо дивитися серіал Цілком Таємно онлайн 11 сезон на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет культового науково-фантастичного телесеріалу розповідає про роботу і особисте життя двох агентів ФБР, які розкривають дивні і таємничі справи, пов’язані з паранормальними явищами. З раннього віку агент ФБР Фокс Малдер вірить в існування прибульців і в різні надприродні речі, що й намагається довести. На його думку загадкове зникнення його сестри було скоєно позаземними істотами. Він став хорошим слідчим і перейшов у відділ, що спеціалізується на загадкових нерозкритих справах.

Допомагати йому буде новий напарник в особі спеціального агента, лікаря за освітою, Дейні Скаллі. Переконаному в теорії змови та існуванні НЛО Малдеру доведеться знайти спільну мову зі скептиком по життю Скаллі, яка всім нез’ясовним речам намагається знайти наукове пояснення, щоб розкрити чимало таємничих злочинів. Взаємне протистояння і відстоювання своєї точки зору поступово відходить на другий план, а на перший – міцна дружба і навіть романтичні стосунки. Серіал Цілком Таємно онлайн дивитися українською всі серії, сезони на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Цілком Таємно 1 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 2 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 3 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 4 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 5 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 6 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 7 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 8 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 9 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 10 сезон онлайн українською


 

Цілком Таємно 11 сезон онлайн українською


загрузка...

Надія Литвиненко
2018-05-06 11:27:12
прикольно, але нереалістично
Артем Ярулин
2019-01-05 16:54:40
Сериал детства!)) 0 23.00 на 1+1