Шанс на кохання

Серіал Шанс на кохання онлайн дивитися

Шанс на кохання

Назва: Шанс на кохання
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Юлія Бернгардт, Дайніс Грубе
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Український серіал «Шанс на кохання» – чотирисерійна мелодрама каналу “1+1”, прем’єра якої відбулася в травні 2018 року.

У центрі сюжету – дівчина Оля, яка володіє неймовірним талантом – знаходити пару для одиноких людей. Але, не дивлячись на свій дар, вона просто не має часу, щоб налагодити своє особисте життя. У надії виправити це, вона приймає рішення звільнитися зі шлюбного агентства “Шанс”, проте на прохання Анжели (клієнтки), залишається ще ненадовго, щоб завершити одне доручення.

Оля вступає в переписку з англійцем Генрі, і сама того не помічаючи, закохується в людину, яка навіть не підозрює про її існування. Анжелі абсолютно не дається вивчення англійської, тому шансів на те, щоб вести розмову з Генрі, вкрай малі. За порадою свого друга Марка, Генрі їде до Києва, щоб побачитися з українською коханкою. Він почав помічати, як все більше і більше захоплюється скромною перекладачкою з агентства.

Щоб бути зі своїм коханим, Олі доведеться багато зробити: розкусити змову Марка і Анжели, а також врятувати сімейний бізнес Генрі. Український серіал Шанс на кохання онлайн смотреть всі серії від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.
 

Шанс на кохання (2018) онлайн смотреть всі серії


загрузка...