Прислуга

Серіал Прислуга онлайн дивитися всі серії

Прислуга

Назва: Прислуга
Рік: 2018
Сезон: 1
Жанр: Детектив
Актори: Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Детективний український телесеріал від “1+1” «Прислуга» відкриває таємниці з життя багатих українських людей і розповідає про звичаї, які панують у їхньому товаристві. Дія багатосерійного фільму відбувається в модному котеджному містечку. Життя спокійного поселення раптово сколихнула вбивство покоївки Лари. Головним підозрюваним у злочині став молодий чоловік Антон, проте ця версія здалася неправдоподібною людям із близького оточення загиблої дівчини.

Дружина Антона Марта вирішила влаштуватися в цей комплекс, щоб самій розібратися в цій справі і довести невинність свого чоловіка. Також у містечко прибув приватний детектив Максим, який також почав своє розслідування. Знайомий Антона заручився підтримкою двох інших прислуг Рити і Віри, які перебували в центрі подій. Розслідування відкрило головним героям безліч прихованих у шафі скелетів і таємниць із життя мешканців цього містечка. Чи змогли друзі довести непричетність Антона і знайти вбивцю? Український серіал Прислуга 1+1 онлайн дивитися 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 серія на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Прислуга (1+1) онлайн дивитися всі серії


загрузка...

Сергій Гуславський
2018-04-13 20:50:51
знову пацакське лайно
Irina Trach
2018-09-11 22:53:53
Це таке українське кіно? Що у ньому українського?З "Хати" негайно вилучити.Відправити в "Ізбушку"! Сюди ж заходять дивитися фільми УКРАЇНСЬКОЮ!