Молодий Папа

Молодий Папа онлайн

Молодий Папа

Назва: Молодий Папа / The Young Pope
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Драма
Режисер: Паоло Соррентіно
Актори: Джуд Лоу, Даян Кітон, Сільвіо Орландо
Тривалість: ~ 55 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: «Молодий Папа» – міні-серіал, режисером якого виступив оскароносний Паоло Соррентіно («Велика краса»).

Картина розповідає історію перших років правління вигаданого Папи Пія XIII (до прийняття сану Ленні Белардо). Понтифік, роль якого довірена Джуду Лоу, є людиною складною і суперечливим, що демонструє то консервативні позиції, то мракобісся, але незмінно співчуває бідним знедоленим. Він людина великої сили, який переживає моменти внутрішньої боротьби і постійно боїться бути залишеним усіма, навіть Богом.

Його терзає внутрішня боротьба між тією відповідальністю, що накладена на нього в якості понтифіка, і стражданнями простої людини, якого доля (або Святий дух) обрала Папою. Запрошуємо дивитися Молодий Папа онлайн 1 сезон на нашому сайті.

Повний опис
Ленні Белардо (Джуд Лоу) – незвичайний Папа Римський. Він не тільки наймолодший Папа в історії, але також і перший американець, який носить цей титул. Сюжет серіалу починається з опису першого дня роботи Белардо, який готується вступити в боротьбу за владу всередині замкнутої і потайливої держави Ватикан.Події в серіалі відбуваються у наш час і мають вигаданий характер. Ленні Белардо стає Папою Пієм Тринадцятим. Новообраний Папа є в один і той же час чуйним і безжальним, старомодним і прогресивним, впевненим в собі і нерішучим, іронічним, вразливим, а іноді і лютим.

Ця людина є, по суті, і політичним діячем, адже повинен змусити представників Ватикану робити все те, що він говорить. Бути керівником католицької церкви в Римі – складне завдання для Пія, а тому йому доведеться протистояти своїм опонентам, а також особисто собі. Серіал Молодий Папа онлайн українською дивитися всі серії та сезони на нашому інтернет-кінотеатрі. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 серія 1 сезон на нашому сайті.

1 2 3
 

Молодий Папа 1 сезон онлайн українською


загрузка...

Кошеленко Владлен
2017-02-02 02:07:45
шедевральне кіно, 5
Kostja Fakov
2017-02-08 01:43:19
На айпаді дивитися неможливо через цей ваш метаплеєр.
Admin
2017-02-08 13:30:06
Додали ще 2 плеєри - спробуйте з них.