Мама

Турецький серіал Мама всі серії дивитися українською

Мама

Назва: Мама / Anne
Рік: 2016-2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Джансу Дере, Вахіде Перчин
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Турецький серіал «Мама» розповідає чутливу драматичну історію про материнський інстинкт, який пробуджується у головної героїні.

Сюжет розповідає маленьку дівчину на ім’я Мелек, яка змушену жити у справжньому пеклі зі своєю матір’ю та вітчимом. Справа в тому, що її матір, зайнята своїми любовними переживаннями, немає ніякого діла до Мелек. Так, дівчинці мало того, що потрібно доглядати самій за собою – готувати собі їжу, готуватися до школи, так Мелек ще й страждає від побоїв вітчима, який зриває на ній свою злість за кожну дрібницю. Незважаючи на те, що вже з маленького віку Мелек пізнала горе і голод, вона намагалася бути завжди веселою.

Одного разу проблему зауважує дівчина Зейнеп, яка тимчасово працює в школі. Вона бачила, що дівчинка часто приходить на уроки побита, неохайна, через недоїдання буває неуважною і втомленою. І, бачачи все це, Зейнеп усвідомлює, наскільки важко цій милій дівчинці. Але дитина, незважаючи ні на що, ніжна, добра і любить фантазувати. Вона всі свої мрії занотовує. І кожен раз її записи починаються з однієї фрази, що прийде той день, коли все зміниться і вона обов’язково буде щасливою. Зейнеп, перейнявшись співчуттям, вирішує викрасти маленьку дівчинку у батьків-тиранів. Вона відвезе Мелек далеко, де їх ніхто не знайде, і дасть дитині все те, у чому вона досі була обділена. Турецький серіал Мама всі серії дивитися українською онлайн від «1+1» на нашому сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Серіал Мама всі серії дивитися українською


загрузка...